Як запустити блокування заглушок без наявності ключа блокування кришок?


1

У моїй старій книзі macbook втрачено ключ ctrl, тому мені довелося перезавантажувати клавішу "caps caps", щоб ctrl. У мене є сценарій, коли мені потрібно ввімкнути блокування шапки на деякий час - чи є спосіб запустити блокування шапок, не використовуючи ключ блокування шапки?

Я можу скинути блокування шапок, використати його, а потім перезавантажити його в ctrl, але сподіваюся, що мені не доведеться цього робити. Я також спробував увімкнути переглядач клавіатури на екрані, але у нього немає блокування заглушок.

Я перебуваю на OS X 10.10.5, і в моїй книзі macbook є процесор Intel.


Ви не можете просто відобразити якусь іншу клавішу для блокування заглушок за допомогою системних префіксів / клавіш / клавіш модифікатора?
Том Гевке

Я гадаю, що міг би, але я вважав за краще не робити цього. Мені було цікаво, чи є спосіб запустити дію, не використовуючи клавішу "lock" (через якийсь інструмент, сценарій чи інше)
Ананд,

Відповіді:


1

Поверніть ключове відображення Caps Lock -> Ctrl. Встановіть Karabiner . Залежно від перенаправлення перенаправлення alt_L (або opt_L), щоб ctrl і використовувати alt_R (або opt_R) як ваш загальний ключ alt.

Повторне використання в контексті Карабінера з використанням першого прикладу нижче означає:
якщо увімкнути перемикач для параметра "Опція_L до Control_L", ліва клавіша "Опція" буде діяти як ліва (і лише на більшості портативних Маків) клавіша управління, якщо натиснути і втратити початковий параметр ключова функція. Права клавіша Option не втратить свою функцію і до сих пір працює як звичайний ключ Option.

введіть тут опис зображення

або перевстановити cmd_R до ctrl:

введіть тут опис зображення

Якщо вам не подобається переоформлення alt / cmd / ctrl / R / L, існує багато інших можливих перенастройок для емуляції клавіші CapsLock. Просто введіть CapsLock у поле пошуку та оберіть бажане перескладання:

введіть тут опис зображення

Ви навіть можете визначити свої власні відображення ключів (наприклад, shiftaltcmdCувімкнути CapsLock та shiftaltcmdRзнову випустити його. Ці ярлики не повинні використовуватися системою чи програмами)

(Скріншоти зроблені під управлінням Lion. Оскільки Karabiner не працює в Lion, я використовую його попередник KeyRemap4MacBook. Заздалегідь визначені модифікації повинні бути однаковими)


Я вважаю за краще не перезавантажувати інші клавіші - чи є спосіб запустити блокування шапки з терміналу, сценарію або за допомогою якогось інструмента?
Ананд

@Anand За допомогою Karabiner ви можете зіставити майже будь-яку клавішу або комбінацію клавіш на будь-яку іншу клавішу або комбінацію клавіш. Один заздалегідь заданий набір для емуляції Caps Lock - це Shift_L + Shift_R, щоб Caps Lock і Shift_R випустили Caps Lock.
кланомат

Гаразд, це класно. Я неправильно зрозумів раніше. Це має працювати для мене.
Ананд

@Anand Добре! Я зробив свої перші дві пропозиції, тому що більшість користувачів не використовують клавіші команд / опцій вправо / вліво залежно від праворуч / ліворукості. Karabiner може перевстановити лише праву клавішу команди / вибору (не порушуючи ліву команду / клавішу опції!) До будь-якої іншої клавіші. Оскільки ключ CapsLock дійсно є спеціальним ключем, я би залишив його як такий і переставляю розбиту клавішу ctrl до правої командної клавіші ...
klanomath

0

Перевірте клавіші модифікаторів у налаштуваннях клавіатури.

Переконайтеся, що для Caps Lock встановлено правильну клавішу, вона повинна з’явитися на віртуальній клавіатурі:

введіть тут опис зображення введіть тут опис зображення

При натисканні він активує функцію Caps Lock і робить усі великі літери на їх віртуальній клавіатурі.


Дякую, я спробував це, але це не спрацьовує, якщо блокування шапок відображено на інший ключ, як у моєму випадку :-(
Ананд
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.