Обліковий запис користувача в iMac не дозволяє відкривати програми


0

Коли мій друг заходить у свій обліковий запис користувача і намагається відкрити додаток для пошти, він просто отримує обертається кулю, і він не відкриється. Safari та інші додатки відкриються, але це займе назавжди. Коли його дружина чи діти входять у свій обліковий запис, машина працює так само швидко, як ніколи. Я мав на нього ремонтувати дозволи та перевірити диск. Обидва процеси пройшли нормально, але не допомогли. Це 5-річний iMac з 4 концертом Ram, на якому працює остання версія Yosemite. Якісь ідеї?


Будь-яка незвичайна активність, відмічена у "Моніторі активності"? (Знайдено у розділі Програми> Утиліти)
bjbk

Відповіді:


1

Одна велика зміна після El Capitan - Mail тепер у V3.
Всі інші будуть однакові.

Спробуйте очистити збережений стан, відновити та перевстановити базу даних ...

Очистити збережену державу

 • Перейдіть до Finder, Cmd ⌘ N щоб відкрити нове вікно, потім Cmd ⌘ Shift ⇧ G перейти до ...
 • скопіюйте / вставте ~/Library/Saved Application State/com.apple.mail.savedStateпотім Enter ⌅
 • Це псевдонім реального місцезнаходження, тому клацніть правою кнопкою миші та Показати оригінал
 • Видаліть всю com.apple.mail.savedStateпапку.

Перебудувати; Переіндексація

Джерело: Як виправити Apple Mail шляхом відновлення та перенастроювання поштової скриньки

Крок 1: Відновлення
відновлення поштової скриньки в пошті звучить непросто, але насправді це не так.

 • Запустіть пошту, виберіть одну зі своїх поштових скриньок та натисніть меню поштової скриньки. У нижній частині області виберіть параметр «Перебудувати». Якщо у вас велика поштова скринька, ви можете очікувати, що процес триватиме кілька годин.
 • Ви повинні повторити цей крок для кожної своєї поштової скриньки.
 • Поки процес відбувається, ви можете відчути відставання в продуктивності системи, оскільки це може зайняти багато системних ресурсів та пам'яті.

Ще один застереження, якщо ви використовуєте IMAP або Exchange з будь-яким з облікових записів, процес перезавантажить кожне повідомлення з сервера, тому ви будете використовувати велику пропускну здатність.

Тепер, коли ви виконали ці кроки, попрацюйте з Mail трохи довше. Якщо у вас все ще виникають проблеми або пошта не запускається, спробуйте перевстановити вручну.

Крок 2: Переіндексація

Переналагодження поштових повідомлень вручну - це єдиний спосіб, якщо додаток настільки невідповідний, що він ледве працює, пошук не працює належним чином або додаток не запуститься.

Пошта автоматично спробує перевстановити ваші повідомлення, якщо виявить проблеми з поштовими скриньками, але іноді найкращий варіант вручну перевстановити. Якщо у вас все ще виникають проблеми з Mail після виконання першого кроку, спробуйте перевстановити вручну.

 • Закрийте пошту, якщо вона відкрита.
  Щоб потрапити до домашньої папки бібліотеки, утримуйте клавішу Option, а потім у Finder виберіть Go (Перейти)> Library (Бібліотека).
 • В ~/Library/Mail/V2/MailData, видалити будь-який файл , який починається з «Envelope Index» , такі як індекс Envelope або Envelope Index-ТІМ. (Перш ніж фактично видалити файли, має сенс скопіювати їх у папку на робочому столі.)
 • Запустіть пошту і додаток створить нові файли з індексом конвертів - це може зайняти багато часу, якщо пройти численні повідомлення.
 • Якщо все, здається, працює правильно, тепер ви можете видалити копії файлів "Індекс конвертів" зі свого робочого столу.

У більшості випадків ці два поради повинні вирішити більшість проблем пошти

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.