Док не реагує на рух миші в Yosemite, коли додається зовнішня миша (Cyborg R.A.T. 5)


1

Протягом останніх кількох днів, я зіткнувся з особливою помилкою з моїм Dock. Він не реагує на те, щоб моя миша рухалася вниз до нижньої частини екрана, доки я не натискаю її, і коли це станеться, вона не змінить активну піктограму, коли я перетягую курсор миші на неї. Ось відео що відбувається.

Це супроводжується своєрідною помилкою в Mission Control, де я не можу натиснути на вікна, щоб увійти до них, доки я не перетягну їх. Ось відео це явище .


Оновлення: Я дізнався, що це відбувається, коли я приєдную зовнішню мишу (Cyborg R.A.T. 5) до комп'ютера. Я перевірю інших зовнішніх мишей і, можливо, подасть звіт про помилку з Apple.


Після подальшого пошуку Google, це виглядає як Cyborg R.A.T. лінія взагалі має проблеми з Macbooks. Напевно, я більше не буду використовувати його.
Joe Z.

1
Я додав "Cyborg R.A.T. 5 'до вашої назви, оскільки ваше дослідження може виявитися корисним для майбутніх працівників Google.
Tetsujin

Відповіді:


1

Отже, виявляється, що я робив неправильно, маючи зовнішню мишу, приєднану до Macbook. Як тільки я від'єднав мишу (старий Cyborg R.A.T. 5), все знову почало нормально працювати.

Але все одно дивно, що це відбувається.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.