Як перейти на будь-яку версію macOS, яка більше не доступна в магазині додатків Apple?


16

Я використовую Mac Mini (наприкінці 2012 року), на якому працює macOS 10.9.5 (Mavericks). Я уникнув оновлення до macOS 10.10 (Yosemite), коли він був вперше випущений через всі проблеми зі стабільністю навколо нього і дотримувався macOS 10.9.5. Ніколи не "купував" або навіть намагався завантажити його через магазин додатків Apple.

Тепер, коли macOS 10.11 (El Capitan) був випущений, що я можу зробити, щоб оновити до macOS 10.10.5, якщо / коли захочу? Коли я перебуваю в магазині додатків Apple, єдиний варіант, я бачу macOS 10.11 як варіант оновлення; скріншот нижче.

Логіка полягає в тому, що я припускаю, що macOS 10.10.5 більш стабільний, ніж macOS 10.10, коли він був вперше випущений, тому я хотів би поставити оновлення 10.10.5 на свою таблицю варіантів, якщо / коли у мене буде час і терпіння розібратися з. Я хотів би уникати macOS 10.11 (El Capitan) на деякий час, якщо це можливо.

Наразі є моєю єдиною можливістю завантажити інсталятор macOS 10.10.5 з якогось веб-сайту, що не належить Apple, чи Apple має якесь приміщення, щоб дозволити кінцевим користувачам якось завантажувати з них macOS 10.10.5?

Я бачу це оновлення OS X Yosemite 10.10.5 , а також це комбічне оновлення OS X Yosemite 10.10.5 доступне для завантаження, але чи будь-яка / будь-яка з них буде корисна комусь, як я, що працює під управлінням macOS 10.9.5? Я припускаю, що ці оновлення корисні лише для тих, хто вже працює 10.10, правда?

введіть тут опис зображення


1
Подивіться на Системні вимоги на сторінках, на яких ви пов’язані, він відповідає на питання щодо цього. Що стосується завантаження ОС X 10.10.x з App Store, якщо ви ніколи раніше не завантажували її, ви не зможете завантажити її з App Store тепер, коли була випущена OS X 10.11. Якщо у вас є, він буде доступний у розділі Придбано.
користувач3439894

@ user3439894 Мені відомо про зміст цих посилань, але питання розроблено так, щоб це було максимально наскрізним, щоб відповіді не були тонкою дурниці "Ви зробили це / те / інше?"
JakeGould

Відповіді:


11

Як тільки виходить нова Mac OS, попередня стає недоступною.

Єдиний спосіб отримати старішу ОС безпосередньо від Apple - це попередньо "придбати її" - навіть якщо вона була безкоштовною - вона з’явиться у вашій історії покупки в App Store.

Якщо його немає в історії покупки, вам доведеться отримати її від надійного друга [або менш надійного торрента тощо]

10.10. нічого не зробить, оскільки ви все ще можете отримати комбінований оновлення до 10.10.5

Завжди розумно отримати нове завантаження ОС, навіть якщо ви не збираєтесь його зараз встановлювати - просто так це завжди у вашій історії. У мене в історії покупки є кожна ОС, яка повертається до Лева - це добре, якщо мені колись потрібна одноразова ОС для тестування тощо.


Оскільки Sierra не працюватиме на старих машинах, це правило було розслаблене для машин, останній підтримуваний ОС - El Capitan.
Ви можете завантажити його звідси - https://itunes.apple.com/app/os-x-el-capitan/id1147835434?mt=12 - але він не запуститься, якщо ваша машина здатна запускати Sierra.
Якщо він здатний, то ви вже повернетесь до необхідності в історії покупки.


2
Welp… Найкраще!
JakeGould

Просто оновлення: завдяки консалтинговому концерту мені вдалося отримати копію Mac OS X 10.10.5 (Yosemite) та здійснити оновлення. Найгірша частина полягала в самому початковому оновлення - 1 хвилина вліво = 30 хвилин вліво - за час встановлення Apple, але минуле цього я дуже задоволений. Дякую за ґрунтовну пораду!
JakeGould

1
ДУЖЕ ДЯКУЮ. Я не усвідомлював, що можу отримати це від своїх покупок! Мій брат завантажив його, поки я завантажував El Capitan.
norcalli

5

Якщо у вас немає старої версії OSX в історії ваших покупок, ще один варіант - отримати її в роздрібному магазині Apple. Просто домовтеся про зустріч у Genius Bar, візьміть свій комп’ютер (навіть mac pro / mini / imac), і вони зможуть підключити кабель Ethernet та встановити будь-яку версію OSX зі своїх серверів, як мінімум, 10.6. Вони зробили це безкоштовно, коли я це робив близько 9 місяців тому, і це було набагато швидше, ніж встановити його вдома. Я вважаю, що це зайняло лише близько 20 хвилин.


3

Деякі з попередніх версій macOS пов’язані за допомогою сторінок підтримки, які вони додали на свій веб-сайт.

Про це я дізнався, коли зіткнувся з подібним випуском необхідності оновлення апаратного забезпечення Apple після того, як потрібну версію було видалено з App Store. Сторінки підтримки тут:

Прямі посилання на App Store тут:

Деталі про обладнання, яке підтримує кожна версія, наведено на кожній сторінці оновлення.

Найголовніше, в чому я не впевнений, - якщо посилання на App Store, перелічені на цих сторінках, дозволять комусь відвідувати ці сторінки та завантажувати цю версію macOS, навіть якщо користувач раніше не завантажував її чи не пов’язував її зі своїм ідентифікатором Apple ID. Оскільки я раніше завантажував і пов'язував кожну з цих версій з моїм Apple ID (за винятком Mojave), для мене працювали всі посилання на завантаження App Store.


1
Відмінна нова інформація. +1!
JakeGould

Я хотів заповнити цю публікацію додатковими посиланнями на старіші випуски та широко шукав подібні сторінки підтримки. Здається, Apple не має жодних еквівалентних статей для випусків, старших за El Capitan. Хоча, як напів цікавий убік, це все ще здається доступним, якщо ви хочете, щоб у ваш обліковий запис був доданий Mountain Lion, і не заперечуйте платити 20 доларів за привілей: apple.com/shop/product/D6377Z/A/os- x-mountain-Lion (Зауважте, малюнок, що вводить в оману, це код викупу).
Wowfunhappy

-1

На даний момент відповіді не відповідають на питання, поставлені в вашому останньому абзаці, тому я висвітлю це тут. Сторінки оновлень, на які ви посилаєтесь, мають невеликий текст, який можна натискати, внизу, що дає системні вимоги . Ці системні вимоги пояснюють, що "Оновлення OS X Yosemite 10.10.5" працює лише у тому випадку, коли ви вже встановили 10.10.4, і що "OS X Yosemite 10.10.5 Combo Update" працює лише у тому випадку, якщо у вас встановлена ​​попередня версія Yosemite , тобто 10.10.x. Її не можна використовувати для оновлення з Mavericks або будь-якої іншої більш ранньої версії OSX.

Примітка . Спочатку я не помітив посилання "Системні вимоги", тому цю відповідь було змінено з попередньої неправильної.


Я видалив коментарі, будь ласка, використовуйте чат для подальшого обговорення достоїнств цієї відповіді.
nohillside
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.