Глобус відновлення Інтернету OS X застряг


10

Я видалив диск відновлення; або ви можете сказати точніше, я повністю помилив, помилково, свій SSD.

Тепер мій єдиний варіант - відновитись через Інтернет, але земна куля відновлення Інтернету продовжує обертатися і затримується приблизно за 2:53. Інтернет працює нормально, всі інші веб-сайти та завантажують роботу, але земна куля застрягла.

Допоможіть, будь ласка, що мені робити? Я не можу ввійти, я просто бачу моргаючу папку і Command Rпереносить мене безпосередньо до відновлення Інтернету!

Модель Macbook Pro середина 2014 року


У вас є ще один Mac?
At0mic

Ні, сер. У мене немає іншого Mac.
Geeklovenerds

Я в тій же ситуації. Не впевнений, чи допоможе моя розповідь. Я спробував дві оновлення ОС, обидві не вдалися. По-перше, я завантажив нову ОС за допомогою iTunes Store. Після тривалого завантаження та під час встановлення система просто продовжувала перезапуск. Друга спроба: я використовував режим відновлення, щоб перевірити диски та спробувати перевстановити ОС. у мене були такі ж результати, як у першого. Отже, я видалив HD і спробував встановити свіжу ОС; однак відновлення в Інтернеті більше не завантажуватиметься. Я застряг на сірій сторінці із крутим глобусом. Будь-яка порада високо цінується!

Ну, я тричі намагався відновити Інтернет. Навіть через 12 годин земна куля перестає крутитися і довелося починати заново і все одно не пощастило! Цього разу земна куля не показує жодної ETA.
Geeklovenerds

Відповіді:


6

Без розділу відновлення та (з будь-якої причини) відновлення Інтернету просто не працюватиме, вам доведеться приблизно до трьох варіантів, щоб встановити ОС X:

Варіант 1: Встановлення (або відновлення) в Apple Store

Якщо ви близькі до Apple Store, ви можете зайти в одну і завантажити останню ОС (якщо у вас працює Mac) або запустити відновлення Інтернету за допомогою мережі Apple.

Примітка. Відновлення через Інтернет встановить лише останню версію, яку ви не мали, оновлення не буде оновлено. Наприклад, якщо у вас були Mavericks раніше і ви хочете перейти до Ель-Капітан, вам доведеться відновитись до Mavericks, а потім завантажити програму El Capitan Installer.

Варіант 2: Завантажте і зробіть інсталятор USB

Це передбачає використання іншого Mac від друга, члена родини чи знайомого. Вам знадобиться флешка 8 Гб. Існує багато посібників про те, як створити інсталятор USB, тому я тут не буду заважати, але команда, яку вам потрібно буде виконати в Terminal, полягає в наступному:

sudo /Applications/Install\ OS\ X\ El\ Capitan.app/Contents/Resources/createinstallmedia --volume /Volumes/<USB Volume> --applicationpath /Applications/Install\ OS\ X\ El\ Capitan.app --nointeraction

Звідки <USB Volume>назва вашого USB-накопичувача (не використовуйте пробіли - це полегшує)

Приблизно через 10 хвилин у вас з'явиться USB-накопичувач для установки ОС X на ваш Mac.

Варіант 3: Придбайте заздалегідь виготовлений USB-накопичувач

Це не офіційна рекомендація, але іноді, коли ви знаходитесь у крайній мірі, а параметри 1 і 2 просто неможливі, приємно знати, що є інший варіант. Ви можете знайти їх на eBay . Я використовував цей варіант раніше, коли мені довелося відновити Macbook, швидкість Інтернету була трохи вище набору, а найближчий магазин Apple був у наступному штаті.

Просто переконайтеся, що ви маєте справу з авторитетним продавцем із США, який має хороші відгуки. Якщо продавець занадто новий або відгуки низькі, погляньте в інше місце, навіть якщо ціна хороша.


3

Ви знаходитесь за брандмауером, який зупиняє будь-які з'єднання, що виходять на / входять із серверів Apple? Ви використовуєте Mac на роботі? Якщо так, то це, ймовірно, причина вашої проблеми - або з'єднання дуже повільне через аутентифікацію на брандмауері, або сервер Apple заблокований брандмауером. Спробуйте інше з'єднання (різний WiFi) або тип з'єднання (бездротовий або дротовий).

Щось сталося зі мною, не вдалося завантажити оновлення для iPhone та дуже повільне відновлення Інтернету на Mac через брандмауер, що підтверджує автентичність із серверами Apple. Я підключився до іншого підключення до Інтернету без згаданої автентифікації, і відновлення Інтернету пройшло швидше.


3

Це ж питання стосувалося мене, поки я не змінив свої адреси DNS з маршрутизатора . Деякі країни перешкоджають доступу до серверів Apple або навпаки. Однак це легко виправити, змінивши DNS-адреси, будьте уважні, на маршрутизаторі . Коли я робив це, я використовував Google DNSes8.8.4.4 / 8.8.8.8


1
Зміна DNS на загальнодоступну службу Google DNS 8.8.4.4 / 8.8.8.8 працював на мене
Roy

1

Я б написав OS X на USB-накопичувач і завантажувався з нього.

Ви будете потребувати:

  • Робочий ПК, на який я припускаю, працює з деякою версією Windows.
  • USB-накопичувач.

Виконайте такі дії:

  1. По-перше, знайдіть .dmgпотрібну версію OS X.
  2. Завантажте 15-денну пробну версію TransMac .
  3. Резервне копіювання будь-яких даних з USB-накопичувача. Ви збираєтеся його повністю стерти.
  4. Запустіть TransMac, знайдіть палицю, натисніть на неї правою кнопкою миші та оберіть «Відновити зображення диска».
  5. Знайдіть завантажене .dmgзображення та виберіть його як джерело.
  6. Після закінчення натисніть на палицю у вашому Mac.
  7. Увімкніть його та продовжуйте натискати altклавішу, доки не з’явиться якась ікона.
  8. Якщо ви дійсно видалили весь диск, він повинен бути лише одним, і він повинен бути названий чимось на кшталт "Встановлення OS X".

1

У мене були однакові симптоми (глобус і таймер застрягли навіть за ніч), але питання було іншим. Я щойно відключив зовнішній дисплей USB C і через пару хвилин розпочалося відновлення Інтернету.


1

Вам просто потрібен зовнішній завантажувальний .dmg-файл, підключений до обладнання через USB, SD-карту або зовнішній жорсткий диск. ОС на завантажувальному носії може бути macOS Sierra або будь-яка інша версія macOS, якщо це підтримується вашою системою. Завантажувальний носій можна створити за допомогою іншого Mac за допомогою ОС, завантаженої безпосередньо з App Store.


1

У мене було те саме питання. Я пішов і спробував інше в Інтернеті, і це спрацювало. Тож я гадаю, ви спробуєте дійсно швидке інтернет-з'єднання. Це спрацює, не здавайся.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.