Дивіться всі мої фотографії на моєму iphone без файлів там


1

У мене є IMAC вдома, і він має всі мої фотографії на ньому. Як це стоїть я також маю ці знімки засідання на мойому iphone також. Мій iphone має обмежений об'єм зберігання, тому я хотів би знати, чи є спосіб зробити наступне:

 • У мене всі мої фотографії фізично зберігаються на моєму IMAC
 • Підтримуйте всі ці фотографії до icloud
 • У всіх моїх IMAC фотографії доступні в моєму додатку фотографії на моєму iphone - але без цих фотографій, що займають фізичне місце для зберігання на моєму iphone (як це тільки 16gb).

Це можливо ?! Здається, що це те, що фото потік може бути на iphone, але я не впевнений, яблуко не робить це дуже ясно.

Якщо він не працює, завжди є додаток google photos, яке робить саме те, що мені потрібно, але я хотів би зберегти це яблуко, якщо це можливо для послідовності. Дякую.


1
Яку версію iOS і OS X ви використовуєте?
Arthur

Привіт @ ArthurHammer Я використовую iOS9 і OS X El Capitan
Jimmy

Відповіді:


3

Визначене компанією Apple рішення про хмарних фотографій Фототека iCloud за допомогою Фотографії додаток на iOS і OS X. Він зберігає і синхронізує ваші фотографії і відео в iCloud з одним або кількома пристроями. Це звучить так, що це повинно добре відповідати вашим вимогам (див. Примітку нижче на iPhone-пристрої).

Вимоги :

 • iOS 8.3 або пізнішої версії на вашому iPhone
 • 10.10.3 (Yosemite) або пізнішої версії вашого Mac
 • Достатньо iCloud зберігання зберегти всю бібліотеку фотографій

Що слід відзначити :

 • Фототека iCloud є не те саме, що і фотопотік . (Те, що Photo Stream робить точно, насправді не дуже зрозуміло. Я б рекомендував просто ігнорувати його або повністю вимкнути його після установки бібліотеки фотографій iCloud.)
 • Бібліотека фотографій iCloud синхронізує обидві сторони. Фотографії, які ви берете на свій iPhone, також з'являтимуться на вашому Mac (і всіх інших пристроях, які його використовують). Зміни до фотографій також синхронізуються.
 • Для кожного пристрою ви можете вибрати, чи потрібно завантажувати всю бібліотеку оптимізувати зберігання пристроїв . На пристроях, де ви обираєте останнє (ваш iPhone у цьому випадку), фототека iCloud все одно займе дещо простір. Простір керується внутрішньо і оптимізовано для вашого пристрою. Він може зберігати такі речі, як мініатюри, улюблені фотографії, фотографії, які ви часто або найчастіше відвідували тощо. Але використовуваний простір повинен бути значно менше, ніж зберігати всю бібліотеку по телефону. Залежно від того, наскільки важко вимога про відсутність місця, це може бути для вас. Я пропоную вам просто спробувати його.

Налаштування бібліотеки фотографій iCloud :

(Для того, щоб бути в безпеці, можна зробити резервну копію фотографічної бібліотеки, перш ніж продовжити.)

 1. Переконайтеся, що ви ввійшли в той самий обліковий запис iCloud як на iPhone, так і на Mac.
 2. На вашому iPhone: Перейдіть на Налаштування & gt; iCloud & gt; Фотографії , потім увімкніть бібліотеку фотографій iCloud.
 3. У цьому ж меню виберіть Оптимізуйте сховище для iPhone .
 4. На вашому Mac: Відкрити Фотографії (не iPhoto).
 5. Відкрийте налаштування програми (меню Фотографії & gt; Налаштування ... ) і під iCloud виберіть вкладку Фототека iCloud .
 6. У цьому ж меню виберіть Завантажте оригінали на цей Mac . Це дозволить зберегти всю бібліотеку фотографій на цьому Mac.

Імпортуйте свої фотографії до фотографій :

Цей крок залежить від поточної установки. Якщо ви зараз використовуєте iPhoto на вашому Mac бібліотека фотографій повинна мігрувати автоматично. Загалом, ви можете просто перетягувати всі свої фотографії та відео Фотографії на вашому Mac.

Нарешті, завантажте та синхронізуйте бібліотеку з бібліотекою фотографій iCloud. Це може зайняти деякий час.


Ідеальний запис, величезне спасибі за час, який ви вклали в пояснення цього.
Jimmy
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.