“Налагодження” Повітряна падіння на Mac


1

У мене є Mac ніколи не бачить інших пристроїв падіння повітря (хоча вони бачать один одного) і ніякі пристрої не можуть бачити його. Машина являє собою Ретіну MBP. Безперервність працює над цим: ви можете переключитися на додаток, що ви використовуєте на iphone і навпаки.

Цей mac прибув з Yosemite та це питання зберігалося у El Capitan. Я зробив всі інструкції, які можна знайти на різних ресурсах, наприклад, перевірити брандмауер, встановити опцію, доступну для виявлення Всі , видалення plist, вимкнення включення iCloud.

Ніщо не працювало…

Тепер давайте будемо професіоналом. Як я можу побачити будь-яку інформацію про падіння повітря? Чи можна викликати що-небудь із терміналу? Чи є якісь системні журнали про падіння повітря?


Airdrop вимагає як нових пристроїв, так і ОС, так що це таке?
nohillside

@patrix Я думав, що тільки з аеродромом підтримує обладнання може прийти з Yosemite. Так чи інакше, це минулорічна MBP Retina. Я маю стару машину, яка працює повністю добре.
Uko
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.