Як відключити вхідний трекпад в Yosemite?


11

Вирішенням цієї проблеми в попередніх версіях OS X було встановлено прапорець у налаштуваннях трекпадів, який сказав "ігнорувати випадковий вхід трекпад". Такого варіанту в Йосеміті вже немає.

Чи можна це ще ввімкнути, і якщо так, то як?

Відповіді:


7

Якщо у вас трекпадний комп'ютер з декількома сенсорними панелями , параметр більше не відображається в системних налаштуваннях, оскільки він як активований автоматично. Дивіться https://support.apple.com/en-us/HT201822 .

Оновити 2016-04-03-1007
Ви можете спробувати BetterTouchTool . Це дозволяє тонкозернистий контроль поведінки трекпада. Три пункти, які можуть вас зацікавити, зокрема:

 1. Вимкніть жести трекпада після натискання клавіші клавіатури, щоб запобігти випадковим жестам під час набору тексту
 2. Розпізнавання великого пальця (фільтрує великий палець і долоню.)
 3. Повторне використання жестів лише після дотику до центральної області трекпада

2
Цікаво ... Я гадаю, що проблема полягає в тому, що він вважає, що мій внесок не випадковий. Можливо, це нове обладнання, тому що мої руки не змінилися, і у мене не було цієї проблеми після ввімкнення цієї опції на попередніх комп'ютерах. Дякую за відповідь незалежно.

@tubes У мене є те саме питання, я набираю потім долонею торкається трекпад, новий трекпад із силовим дотиком, а потім я набираю іншу лінію. Я дуже сподівався виправити це
Jaketr00

@tubes Чи працює ця команда для вас? defaults write -g com.apple.trackpad.setWantsRestingTouches -bool TRUE
Ітай Грудев

9

Я змінив у меню "Клацніть" на "Фірма".

Системні налаштування> Трекпад> Точка та клік

Здається, це допомогло.


У мене було таке налаштування, але все ж воно іноді стрибало на мене. Метод електричної стрічки працює як шарм! :)
lacostenycoder

Definitley допомагає трохи порівняно зі стандартними налаштуваннями. У мене все ще виникають проблеми, але це, здається, зменшує частоту випуску.
Бензо

5

У мене виникли подібні проблеми після придбання нового MBP. Мені здавалося, що це вирішило для мене, це зайти System Peferences > Trackpad > Point & Clickта вимкнути наступні елементи:

Look up & Data (Tap with three fingers)
Force Click and haptic feedback

Оскільки мені не потрібна жодна з цих функцій, я просто відключив їх. Я кодую і не використовую багато фантазійних функцій трекпадів. Спробуйте пограти з цими варіантами, щоб побачити, що найкраще підходить для вас. Якщо вам потрібні ці параметри час від часу, ви, ймовірно, можете створити сценарій, щоб швидко вмикати та вимикати їх.

ОНОВЛЕННЯ: Нетехнічне HACK:

Хоча деякі з цих хитрощів, здавалося, допомогли, я знайшов дуже простий спосіб усунути випадкові клацання великим пальцем під час набору тексту. Помістіть смужку ширини 1/2 дюйма електричної стрічки вгорі треків. Це може не виглядати красиво, але це робить роботу без зайвих хакерів!

Щоб площа електричної стрічки не відстежувалася, використовуйте 2 шари стрічки з тонкою смужкою алюмінієвої фольги між шарами. Можливо, ви зможете використовувати прозору або скотч для верхнього шару для тоншого профілю. Будьте обережні, щоб фольга не контактувала безпосередньо з самим трекпадом, оскільки це відключить трекпад. Я рекомендую розрізати фольгу трохи менше, ніж електрична стрічка.

Легка електрична стрічка


1
Дотики проходили через два шари електричної стрічки, коли я спробував це. Середній шар алюмінієвої фольги зупиняє це, але це стає досить густим. Чому фольга погано торкатися трекпада?
арломедія

Як згадувалося, ви можете спробувати 2-й шар з прозорою стрічкою для тоншого профілю. Якщо фольга торкається майданчика, тампон просто не працюватиме.
lacostenycoder

1
Я використовую один шар алюмінієвої фольги, покритий одним шаром електричної стрічки. Алюмінієве торкання трекпада не викликало у мене жодних проблем. Це працює досить добре, оскільки вона майже точно такої ж товщини, як і падіння з корпусу на поверхню трекпада. Я поклав це все навкруги (усі чотири сторони), тому що мені було важко не торкатися донизу трекпада долонею моєї руки, що лишилася, або стороною трекпада з рукою, що залишилася на клавіатурі.
арломедія

3

Я створив проект для вирішення саме цієї проблеми. Дозволяє налаштувати розмір ігнорованої області на Trackpad, ігнорована область не відповість на жодні дотики. Наче це не входить у трекпад.

введіть тут опис зображення введіть тут опис зображення

введіть тут опис зображення


2

Я створив TouchGuard для вирішення саме цієї проблеми. TouchGuard відключає тачпад під час набору тексту на macOS. Він поширюється як попередньо складений, двійковий виконавчий файл e і файл-пліст, і при встановленні працює як загальносистемний демон.

Ви можете завантажити та встановити TouchGuardдвійковий та файл плістів таким чином:

 1. Завантажте сховище з GitHub :

  введіть тут опис зображення

 2. Витягніть ZIP-файл на робочий стіл.

 3. Запустіть цю команду в Terminal, щоб зробити TouchGuardвиконуваний файл:

  cd Desktop
  chmod +x TouchGuard
  
 4. Скопіюйте TouchGuardу /usr/bin/папку.

 5. Скопіювати org.amanagr.TouchGuard.driver.Daemon.plistв /Library/LaunchDaemons.
 6. Перезавантажте.

1
Хоча це посилання може відповісти на питання, краще включити сюди суттєві частини відповіді та надати посилання для довідки. Відповіді лише на посилання можуть стати недійсними, якщо пов’язана сторінка зміниться.
гр

@lacostenycoder Чому ви вважаєте, що ця відповідь небезпечніша за будь-яку іншу відповідь, яка рекомендує завантажити двійковий файл без загальнодоступного вихідного коду?
nohillside

@lacostenycoder На цьому сайті є багато відповідей, які рекомендують двійкові файли. Не всі підтримують відкритий код.
nohillside

ВИ РАБОТИ ЦЕ НА ВЛАСНОМУ РИЗИКІ. Я відкрив випуск на github з проханням показати вихідний код, і користувач просто закрив цю проблему і видалив проблеми з загального огляду. Як ви можете їй довіряти?
lacostenycoder

1

Оновлення

Розширення Karabiner Multitouch більше не працює на новіших версіях MacOS, тому я рекомендую повертати натискання клацання під час введення.

Використовуйте цей сценарій Apple, щоб увімкнути "режим набору тексту", якщо ви хочете бути впевненим, що ваш трекпад не зіпсує вас під час серійних сеансів набору тексту.

відкрити Applications > Utilities > Script Editorта вставити код із цього сценарію:

tell application "System Preferences"
  reveal anchor "trackpadTab" of pane "com.apple.preference.trackpad"
end tell
tell application "System Events" to tell process "System Preferences"
  click checkbox 3 of tab group 1 of window 1
end tell
quit application "System Preferences"

Потім виберіть File > Exportі збережіть, Applicationsале також переконайтесь, що виберіть його File Format > Applicationперед збереженням

Якщо ви хочете зробити дуже просто запускати чи вимикати перемикач, ви можете додати спеціальний ярлик клавіатури, який би просто запустив програму перемикання

Застаріла

Зараз я перебуваю на El Capitan, але це має працювати з будь-якою підтримуваною версією https://pqrs.org/osx/karabiner/

Ви можете насправді грати з налаштуваннями та відключати клацання великим пальцем у верхній частині трекпада. введіть тут опис зображення тож це більш-менш робить те, що робить мій злом, не знімає стрічку!

ОНОВЛЕННЯ: Я не зміг змусити це повністю виправити випадкове натискання під час набору тексту. Тож ось моя остання порада:

За $ 6,50 ви можете придбати Better Touch Tool для Mac, що покращує випадкові натискання пальцями, але не на 100% ідеально.

Спробуйте скористатися цими розширеними налаштуваннями: введіть тут опис зображення

введіть тут опис зображення


Як отримати налаштування вікна з сенсорною панеллю в Карабінері? Я завантажив його, але не можу знайти його ніде, це окреме розширення чи щось таке?
AlexVPerl

@AlexVPerl з вибору переваг Misc & Uninstall > Launch "multi-touch extension" > Area
карабінера

1
дякую за відповідь, але в останній версії у мене немає цієї кнопки, яку версію ви використовуєте?
AlexVPerl

@AlexVPerl, напевно, я використовую дуже застарілий. Я досі на Ель-Кап.
лакостенікодер
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.