OS X 10.11 El Capitan Preview попередній перегляд друку відрізняється від результату друку


4

Я помітив щось дивне з друком PDF-файлів через Preview на OS X 10.11 El Capitan. Я друкував PDF слайди на 6 слайдах на сторінці, і вони завжди виходили так, як малюнок 1.

Після оновлення до OSX 10.11 з точно такими ж параметрами друку вони виходять на зразок малюнка 2. Я друкую за допомогою Preview OSX, і дивним в OSX 10.11 є те, що фактична роздруківка (мал. 2) виглядає зовсім не так, як попередній перегляд друку . (Фігура 1)

Я спробував надрукувати свій PDF на іншій машині, що працює 10.10.5, з тим же набором налаштувань друку, і вийшло, як на малюнку 1, що спонукало мене до думки, що 10.11 щось змінив.

Занадто рано говорити, чи справді це помилка 10.11, тому я хотів би побачити, чи не стикався хтось із цим досить дивним і незрозумілим помилкою.

Нижче наводиться попередній перегляд друку (він невеликий, але я позначив слайди їх номерами слайдів)

Як виглядає попередній перегляд друку в OSX 10.11 та як він друкується в OSX 10.10
Малюнок 1. Як виглядає попередній перегляд друку в OSX 10.10 та 10.11 та як насправді друкується в OSX 10.10

Як друк в OSX 10.11 виявився INSTEAD
Малюнок 2. Як натомість вийшов власне роздруківка в OSX 10.11 (це фотографічне зображення фактичної роздруківки, оскільки у мене не було сканера, щоб сканувати свою картинку. Але будьте впевнені, що це виглядає в реальному житті )


Поки ви чекаєте відповіді чи двох, будь ласка, чи можете ви надати Apple відгуки, оскільки це відчуває себе помітною помилкою.
Грем Мілн

Чи бачите ви таку ж несподівану зміну в макеті під час друку у PDF-файл на ОС X 10.11?
Грем Мілн

@GrahamMiln Зміни в макеті я бачу лише тоді, коли друкую PDF на OSX 10.11, тобто результат друку відрізняється від попереднього перегляду друку. Раніше 10.10 результат друку був таким самим, як попередній перегляд друку.
mxchai

Чи відповідає фізично надрукована копія збереженому PDF або попередньому попередньому аркушу друку? Дякуємо за те, що ви помилилися з цими роз'ясненнями - корисно перевірити різні шляхи друку.
Грем Мілн

1
@GrahamMiln фізично надрукована копія точно відповідає Малюнку 2 (я її не сканував, але маніпулював речами у Photoshop, оскільки це швидше). Рисунок 1 - це попередній перегляд друку, який я отримав (не Photoshopped, за винятком додавання нумерації). Отже, ні, проблема полягає в тому, що фізично надрукована копія НЕ МОЖАЄ відповідати попередньому перегляду друку.
mxchai

Відповіді:


0

Не впевнений, чи це єдиний спосіб займатися, але я вирішив цю проблему, скинувши свої принтери , а потім додавши їх назад .

Я підозрюю, що видалив принтер і додав, що певна проблема принтера також повинна вирішити проблему, але це ще не перевірено, тому не приймайте мого слова за це.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.