Оновлення OS X до НЕ останньої версії [дублікат]


8

У мене є macbook, на якому працює ОС X 10.8 (Mountain Lion); З різних причин сумісності я хотів би оновити систему, але не до El Capitan. Yosemite (OS X 10.10) буде денді. App Store, звичайно, пропонує лише оновлення до El Capitan, на даний момент новітньої версії OS X.

Я знаю, що можна відновити комп'ютер до ОС, яку він мав до оновлення, але чи можна оновити до (ніколи раніше не бачив) версії ОС, яка не є останньою доступною?

Редагувати: це питання пов'язане (але лише в тому випадку, якщо Yosemite раніше завантажувались через App Store).


3
Надалі я рекомендую завантажувати кожне оновлення, але не встановлювати його. Замість цього закрийте інсталятор і зачекайте, поки ви будете готові. Якщо ви не хочете, щоб він залишався на вашому HD, ви можете перезавантажити його з App Store, навіть якщо є нова версія.
At0mic

1
Гарна ідея. Я насправді завжди завантажую їх і переходжу на інший диск. У мене є всі ОС, принаймні, до Тигра. [деякі перші, як ISO.]
Tetsujin

@Tetsujin мене теж. Допомагає, якщо вам потрібно працювати на старому Mac.
At0mic

Відповіді:


3

Тільки якщо ви знаєте когось, хто має його в історії закупівель App Store, який бажає завантажити його для вас.

введіть тут опис зображення

Опустіть його у папку «Програми» та запустіть; він буде безпосередньо оновлений до 10.10.5, останньою версією.

Крім того, якщо у вас є обліковий запис Сімейного обміну з усіма, хто має його в історії, ви можете завантажити його безпосередньо.


2

Ви можете завантажити старі версії на веб-сайті Apple: https://support.apple.com/downloads/macos


Де? Я бачу лише оновлення, доступні для завантаження, а не повну версію системи. Чи можете ви описати, як знайти, наприклад, завантаження Yosemite, або надати його URL для прямого завантаження?
alexis

support.apple.com/en-us/HT201372 На цій сторінці є розділ для завантаження. Знайдіть потрібну версію та знайдіть посилання для завантаження
BL1133

Дякую, посилання на коментар насправді надає інсталяторів ... хоча, за іронією долі, лише для версій OS X, починаючи з El Capitan, яка була останньою версією, коли я задав це питання :-)
alexis
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.