Прийоми замішування хлібного тіста зі стійкою міксером


9

Хтось може сказати мені, яка найкраща техніка використання підставки для змішування хліба?

Я щойно дістав підставний міксер з гачком для тіста і почав використовувати його для замішування і замішування хлібного тіста. Здається, що я мушу додати більше борошна, ніж я би сподівався отримати його, щоб «відірватися від боків чаші».

Що я повинен очікувати на різних етапах? Що визначає, як довго слід перемішувати / замішувати, чи є простий встановлений час?

Відповіді:


7

Змішування хліба з підставним міксером зазвичай займе 10-12 хвилин, залежно від швидкості. Багато цих менших змішувачів, як правило, «ходитимуть», якщо вони не будуть на якорі. Шукайте, щоб тісто було гладким і еластичним, але не блискучим. Якщо він блискучий і здається вологим, він надмірно змішаний. Для початку це буде виглядати хрумко і грубо, іноді вам доведеться витягнути все тісто з гачка і знову запустити, тому що, здається, тісто буде тяжіти до верху гачка і ця частина тіста не буде правильно перемішати. Звичайно, це залежить від консистенції тіста для початку. Пам’ятайте, що хрустке хлібне тісто буде жорсткішим, а солодке тісто буде м’яким і на дні має бути пляма, яке не очищає миску.


2

Я помітив, що використовую підставний змішувач, я, як правило, вкладаю багато більше борошна. Проблема в тому, що мій хліб ніколи не виходить дуже добре, щільним, сухим і він не піднімається вартістю. Я почав класти набагато менше борошна, залишаючи тісто злегка липким (хоч воно ПОСЛУГО починає відтягуватися з боків чаші, але якщо я залишу його, воно почне залишати залишки з боків). Я, як правило, закінчую його вручну, додаючи достатньо борошна, щоб зовні було злегка вологим, але не липким.

Працювати в занадто багато борошна дуже просто, тому просто спробуйте кілька партій, покладіть менше борошна, ніж ви думаєте, що тісто може впоратися, зробіть трохи замішування вручну трохи живильної борошна, а потім налаштуйте свій рецепт за потребою.


0

Зазвичай я починаю з перемішування рукою сухих інгредієнтів разом, особливо дріжджів. Потім я роблю «колодязь» посередині і додаю мокрі інгредієнти і безпосередньо розміщую гачок для тіста, щоб запустити міксер для підставки. Ви можете перевірити моє посилання, оскільки я включив фотографії та відео, щоб показати, як виглядає тісто і в кінцевому підсумку відчувається в процесі замішування. http://eelistan.hubpages.com/hub/how-long-to-knead-with-stand-mixer Сподіваюся, вам здасться корисною та весело знайомтесь із своїм тістом! :)


Ласкаво просимо у досвідчені поради! Хоча це теоретично може відповісти на питання, бажано було б сюди включити істотні частини відповіді та надати посилання для довідки.
Stephie
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.