Чи можна використовувати шоколадні чіпси замість напівсолодкого шоколаду для випічки?


8

У мене немає напівсолодкого шоколадного печива та рецептів, які вимагають коробки з 8 квадратами. Чи можна замінити шоколадною стружкою і якщо так, то яке співвідношення?

Відповіді:


11

Так, можна використовувати шоколад. фішки. Один квадрат шоколаду, як правило, одна унція. Половина чашки шоколадної стружки зазвичай становить близько трьох унцій. Якщо ви хочете використовувати 8 квадратів (8 унцій), вам знадобиться близько 1 і чверті склянок фішок (можливо, лише трохи більше).
Деякі люди можуть завітати і сказати, що чіпси солодші, менш інтенсивні на смак і т. Д., Але коли ви перебуваєте в щіпці, ви можете викласти їх просто чудово. Сумнівно, ви помітите будь-яку різницю.


2
Я попередньо погоджуюсь - це залежить від рецепту. Шоколадні чіпси плавляться по-різному, тому вони не є гарною заміною в приготуванні цукерок і трюфелів, але в печиві та іншому я не думаю, що це матиме велике значення.
Місіс Сад

2
Шоколадна стружка плавиться по-різному, оскільки вони часто включають жири, крім какао-масла. Багато дорожчих марок шоколадних чіпсів - це чистий шоколад, і їх можна використовувати ідентично для випікання шоколаду. Хитрість полягає в тому, щоб прочитати інгредієнти.
Комп'ютерний

4

Це залежить. Перевірте інгредієнти на шоколадній стружці. Деякі шоколадні стружки справді просто шоколадні (тверді речовини какао, какао-масло, цукор, соєвий лецитин). Якщо це єдині інгредієнти, їх можна замінити без проблем.

Якщо є інші інгредієнти, наприклад, рослинна олія, то треба бути обережнішими. Ви все ще можете вміти робити печиво та основні торти, але складніші торти можуть мати проблеми, і ви НІКОЛИ не можете використовувати такий шоколад для виготовлення справжньої цукерки.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.