Конвекція / приготування на пару в звичайній духовці?


8

Рецепт, який я пробую, говорить про те, що дуже важливо дотримуватись інструкцій до листа. Однак в один момент сказано: "Кожен хліб повинен випікатись при температурі 300 градусів за Фаренгейтом у конвекційній / паровій печі протягом приблизно 40 хвилин або поки хліб не досягне внутрішньої температури 155 градусів".

Однак у мене є тільки звичайна піч, а не конвекційна / парова піч. Чи можу я ще приготувати цей рецепт? Або мені потрібно купувати нову піч?


Чи є духовка для ковекції - це особливий вид духовки, який варить тільки конвекцією? Ти ще можеш з цим пекти?
Джеймс Слагель

1
@james slagel: Конвекційна піч - це конвекційна піч, яка містить невеликий вентилятор, який циркулює нагріте повітря по всій печі, що забезпечує більш рівномірну температуру у всіх областях. Це дійсно приємна функція випічки, виключаючи необхідність перевертати листи печива, щоб отримати рівноміру коричневого кольору, а також дозволяє випікати на кількох стелажах, а не на одній. Наскільки мені відомо, з цією функцією доступні лише електричні печі.
bikeboy389

Відповіді:


4

Мені подобається використовувати правило 15%. Щоб перетворити рецепт від конвекції до звичайного:

  • Помножте час приготування на 1,15.

  • Помножте тепло на 1,15

Наприклад, ваш рецепт став би:

"Кожен хліб повинен запікатися при (300 * 1,15 = 345) градусах Фаренгейта в конвекційній / паровій печі протягом приблизно (40 * 1,15 = 46) хвилин або поки хліб не досягне внутрішньої температури 155 градусів."

Ви можете конвертувати назад, помноживши на .85.


Ви помітите, що математика не потрапляє на перетворення назад. Вам потрібно було б помножити на (1 ÷ 1,15) = .869. У будь-якому випадку, мені подобається легка запам'ятовується підказка 15%.
Майк Граф

1

Ого. Мені б хотілося купити нову піч.

Що це за рецепт? Якщо важливо мати присутність пари, це повинен бути хрусткий хліб, хоча темп для просування скоринки досить низький. Через температуру та вказівки для випікання 40 хвилин, мабуть, пар не дуже потрібен (знову ж таки, пара потрібна лише для скоринки). Зазвичай, якщо ви випікаєте хрусткий хліб, пара присутня лише частину часу запікання (близько десяти хвилин), а потім всю пару евакуюють.

У будь-якому випадку, я здогадуюсь, що пара не важлива, вони зосереджені на атрибуті конвекції духовки. Якщо це так, просто збийте темп на 50 градусів, і вам слід добре.

Якщо потрібна пара, спробуйте закип’ятити горщик з водою на плиті і додати її в духовку з хлібом, а за допомогою розпилювальної пляшки періодично туманити воду в духовку (щоб переконатися, що в порожнині духовки є пара) . Однак це рішення бідної людини, і це не так добре.

Це найкраща здогадка, яку я можу дати.


Коли я готую в конвекційній печі, я знижую температуру на 25 градусів від звичайної духовки (і все ще готується швидше). Я б лише підняв його на 25 градусів у звичайній духовці на відміну від рецепту конвекції.
justkt

Якщо все готується швидше, коли ти лише знизив температуру на 25 градусів, то зняття ще 25 вирівняє це ще більше. Минуло кілька років, як я використовував конвекційну піч, але в тій кондитерській я пам’ятаю, що наше правило було 50.
mrwienerdog

2
замість того, щоб замішувати воду в духовці з отриманими втратами тепла для відкривання дверей, можна просто додати трохи води в неглибокий таз і поставити в духовку. Я зазвичай використовую сковороду для смаження, але будь-яка сковорода буде працювати. Теплова піч забезпечить вам весь час пар, і ви можете регулювати площу води для досягнення більшої чи меншої кількості.
sarge_smith

1
Я додаю кубики льоду в листкову сковороду, коли я печу хліб на початку, і додаю ще трохи про півдорозі.
Варукнахль
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.