Регулюючи час випічки для великих тортів?


2

Як довго я повинен спекти торт губкою на 330 мм?

Яку марку газу слід використовувати?


@rumtscho редагувати тепер дуже офіційно англійською! Ви могли б просто додати "і", і було б достатньо ясно?
TFD

@TFD Я не заперечую, що ви редагуєте його в кращу форму, якщо хочете. Я боюся, що мій власний англійський є дещо формальним, тому що моя експозиція складається в основному з читання наукових текстів.
rumtscho

@rumtscho mine занадто розмовна, тому не може бути набагато краще :-) Я дам йому піти, щоб зробити це варте питання, оскільки автор залишив
TFD

Відповіді:


3

Рецепт повинен визначати температуру, оскільки вона може змінюватися в залежності від інгредієнтів і бажаної текстури. Якби мені довелося вгадати, я б використовував температуру 180 ° C (350 ° F) або газову позначку 4. Однак деякі рецепти вимагають 3 або 5. (Зростаючи в США, я ніколи не чув про це » марка газу "до тих пір! наші печі зазвичай позначені в градусах за Фаренгейтом.)

Що стосується того, як довго, це, як правило, легке для більшості тортів: коли він починає виглядати (починає повертатися рівномірно коричневий ззовні) вставте в нього зубочистку . Якщо зубочистка виходить чистою і сухою (можливо, на ній кілька сухих крихт), то торт робиться. Якщо він отримав тісто або мокрий грудок, почекайте кілька хвилин і спробуйте ще раз. (Перейдіть за посиланням, щоб дізнатися більше про тести!)


2

13-й торт достатньо великий, щоб стати головною проблемою - центр просто не буде правильно встановлений перед тим, як край обсмажиться.

Ви взагалі хочете приготувати великі тістечка при більш низькій температурі, ніж ви б приготували менший торт; вони не зростуть стільки, але, оскільки вони зазвичай використовуються для укладання, то краще використовувати більш щільний торт.

Є також два пристосунки, які ви можете розглянути, коли ви маєте справу з тортами більше 10 дюймів:

  • Смуги для випічки: Вони охолоджують край торта, так що він готується повільніше. Уілтон продає їх , але ви також можете зробіть свій власний старий рушник
  • Нагріваюче ядро: Вони проводять тепло до середини торта, тому він готується швидше. Уілтон теж продає їх , але якщо це не занадто глибокий торт, ви можете використовувати a квітка нігтя . Якщо у вас є металева чашка, що може бути безпечною для тепла, це також може працювати; Я чув про людей, які користуються шейкером. (але це важливо, щоб змастити його вільно, як ви хочете, що всередині, щоб вийти чисто, щоб він може бути використаний для підключення отвору).

Я не можу допомогти з газом, оскільки я не знаю британської системи.2

Як правило, я запікаю приблизно 160-325 ° F (160 ° C). Це дає хороші результати для мене.

Для великих предметів це особливо корисно, оскільки елементи мають більше часу для приготування перед спалюванням або надмірним кольором.

Джош має рацію про тест зубочистки. Це найкращий спосіб визначити, чи зроблено торт.

Одна з речей, про яку варто пам'ятати, що багато часу і температури приготування залежать від печі. Такі речі, як температура, яка калібрується належним чином, чи це конвекція чи не грає фактор.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.