Який тип сковороди не перекручується?


8

У мене скляна плитка з гладкою верхівкою. Кожна велика сковорода, яку я придбав до цього часу, майже одразу викривилася, щоб дно вже не було плоским. Всі вони закінчуються увігнутими - як у вока, але менш вираженими - так, що вони сидять з невеликим плямою в центрі каструлі, що торкається поверхні пальника.

Моя ледача сторона віддає перевагу антипригарним, посудомийним посудам, але всі ідеї цінуються.

Відповіді:


13

Ви повинні переконатися, що купуєте важку, бажано професійну сковороду. Товста основа. Найважливіший. Я володів своїми сковородами близько п’яти років і нарікав основу. Повністю рівна. У мене також є піч зі скла. Зверніть увагу на розумних, не використовуйте посудомийну машину для чищення гарного посуду. Завжди чистіть каструлі, горщики, ножі тощо вручну.

Будь-який хороший ресторанний будинок матиме якісні антипригарні сковороди. Крім того, я не впевнений, де ви живете, але багато великих універмагів (JC Penny в Штатах, затока тут, в Канаді) мають гарні товари якості. Будьте в курсі, вони не дешеві, але незабаром їх замінити не доведеться.


1
Це абсолютно правильно; У мене була одна каструля з соусом з нержавіючої сталі, яка була дуже легкою і викривлялася так, як описала ОП; жоден інший, важчий посуд з нержавіючої сталі або антипригарний посуд ніколи не викривлявся.
Ааронут

Є багато брендів універмагів за середньою ціною - важливо, що це товсті основи - у мене є дещо 13-річні горщики / каструлі «Інструменти торгівлі» (нержавіючий з алюмінієвим диском). Ви також можете знайти деякі великі пропозиції в Інтернеті випадково з таких місць, як Амазонка. (або виходжу з ділових продажів ... Я отримав кілька приємних творів таким чином)
Джо

2
Набір трамонтини від walmart - це дурно дешево за отриману якість. Для домашнього кухаря це не має кращих витрат на користь. А щоб полегшити прибирання, увійдіть у звичку знебарвлення, перетворюючи прибирання на кілька швидких справ.
sarge_smith

@Aaronut - Мені вдалося вивернути 2-тонну каструлю з соусом "All-Clad". Це був один із тих випадків, коли ви знаєте, що щось не так, але ви все одно слідуєте рецепту. Я встромив гарячу каструлю з цукром у ванну з крижаною водою, тепер центр стирчить трохи більше, ніж решта основи.
Стів

3

так, важкий режим тут є ключовим. Ентоні Бурдейн висловив це найкраще, коли сказав:

"Купуючи посуд, подумайте ... якщо ви вдарите когось по голові сковородою, і у вас виникне питання, яке зламається першим, череп або сковорода людей, каструля не досить важка"

Важкі каструлі - це дорого, однак я зазвичай купую шахтну страву, бо дійсно кому потрібна каструля з соусом з 1 пінтою (я впевнений, що це вживання, але це не те, що ви будете використовувати дуже часто). Купувати по одному пікету за один раз коштує дорожче, але ви гарантуєте, що отримуєте печиви, які будете використовувати, а не лише наповнювач.
Я купую свою на TJMaxx. Угоди там великі. У мене є 12-дюймова сковорода, яку я потрапив туди 3 роки тому за 20 доларів, яку я весь час використовую, і вона виглядає як "як нова".


Так, гарні сковороди дорожчі, але купувати їх потрібно буде лише один-два рази в житті. Те саме стосується ножів. Магазини ресторанів - це те, де ви хочете покуповувати ці речі.
mu занадто короткий

1
Якщо не застосовувати палицю, "купівля на все життя" - це не завжди реальна ідея - всі антипригарні погіршуються, якщо ви насправді не використовуєте лише дорогі каструлі для найбільш ортодоксальних застосувань, а решта - для інших.
rackandboneman

1

Ще важливіше, ніж сковорода, яку ви купуєте, - це спосіб, як ви ставитесь до неї. Найшвидший спосіб викривити навіть велику важку сковороду - покласти її в холодну воду або запустити в неї холодну воду, поки вона надзвичайно гаряча. Ви можете (і слід) знезаражувати каструлю, поки вона гаряча, але зачекайте, поки вона досить прохолодна, щоб торкнутися її перед миттям.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.