Чи є суттєві відмінності між різними марками / моделями іммерсійних блендерів?


8

Я думаю про придбання нового блендера для занурення як подарунок для когось, у якого є дуже старий, який буквально тримається разом із клейкою стрічкою.

У мене є модель Sunbeam, яка, на мою думку, є досить дешевою (це було насправді подарунком мені кілька років тому), і хоча я її використовую нечасто, у мене не було з цим великих проблем.

Моє дослідження в Інтернеті про занурювальні блендери не виявило нічого іншого, крім кількох неперевірених тверджень про те, що молекулярні кулінари віддають перевагу моделям Braun для пін. Ніяких пояснень чому, і я навіть не бачив Брауна в жодному магазині, але незалежно від того, призначений одержувач цього не робить піни, вона в першу чергу використовує його (часто) для приготування вершкових супів і, можливо, кількох інших пюре. посуд на основі.

Я, здається, бачу всюди одну і ту ж модель Cuisinart і починаю замислюватися, чи варто мені просто отримати таку, а не турбуватися шукаючи нічого більше ... премії .

Чи є насправді якісь характеристики чи особливості, які роблять деякі занурювальні блендери кращими за інші, або загалом, або з певною метою? Якщо так, то що вони?

Крім того, я не обов'язково шукаю рекомендації, але кілька разів у минулому мені казали шукати функції, які, здавалося б, недосяжні, тому, якщо є якісь унікальні / преміальні функції, я повинен бути уважним, це допомогло б мати хоча б один приклад моделі, яка їх має.


Хтось знає, чи проводили якісь тести "Кулінар Ілюстрований" або "Споживчі звіти"?
Джо

@Joe: Я думаю, що мій підписка на CR щойно минула минулого тижня. Хободав має один, хоча.
Ааронут

Відповіді:


4

Американська тестова кухня опублікувала огляд восьми моделей у випуску країни "Кука" у квітні 2010 року.

Їх випробування охоплювало кілька загальних завдань для занурення блендера:

 • Емульгація майонезу
 • Приготування супу
 • Збиті вершки
 • Виготовлення коктейлів із заморожених інгредієнтів
 • Виготовлення песто

Вони оцінювали блендери за трьома критеріями: продуктивність, зручність використання та простота очищення. Єдиний блендер, який виступає на найвищому рівні у всіх трьох, і єдиний, який виграв їх найвищі відзнаки "настійно рекомендується" - міксер Kalorik Sunny Morning Stick .

Модель, яку я використовую, це ручний блендер KitchenAid . У мене ніколи не було проблем з цим, і це була єдина рецензована модель, яку рекомендували. У тестах з супами та збитими вершками було зафіксовано кілька очок.

Решта моделей або рекомендували «із застереженням», або відверто не рекомендувались. Причини цього включали:

 • Чашка не включена. Чашка важлива для забезпечення оптимального перемішування.
 • Живлення від акумулятора
 • Необхідно утримувати дві кнопки для використання
 • Смішно голосно
 • Надмірні коливання
 • Загальний дискомфорт і втома
 • Погана робота з одним або кількома завданнями з їжею. Зазвичай це пояснюється або слабким двигуном, або поганою конструкцією клітки леза. Клітка з поганою конструкцією може обмежувати циркуляцію їжі, що призводить до того, що порції надмірно змішуються.

Жодна з розглянутих моделей не включала Sunbeam або Braun. Однак модель Cuisinart була і отримала найнижчі оцінки з усіх.


Чудово! Суп особливо важливий у цьому випадку, тому дякую, що згадуєте про цю частину про KitchenAid. Дивно, що найбільш рекомендовані також здаються найдешевшими.
Ааронут

Огляди Амазонки, які ми рекомендуємо Cooks Illustrated, є, скажемо, менш світлими. Хтось має підписку на споживчі звіти?
Marti

@Marti: У мене є підрозділ CR, але вони, схоже, не мають рейтингів занурення блендера. RE: Amazon, розмір вибіркової рецензії (19) є занадто низьким, щоб зробити висновок. Вам належить враховувати ідіотизм користувача, стандартні допуски щодо виробничих дефектів та незадоволений ефект голосової меншості. Я не захищаю Kalorik, ніколи не використовував його, але у мене ніколи не було проблем з відгуками ATK.
hobodave

3

Відповідь Satanicpuppy спонукає мене зробити ще кілька досліджень щодо моделей обслуговування продуктів харчування , про які я навіть не знав, що існують для занурення блендерів - насправді, більшість виробників харчової промисловості навіть не називають їх "занурювальними блендерами". або будь-який вид блендера; натомість вони називають їх змішувачами потужності .

Інформація у відповіді гободава дуже допомагає, але я серйозно скептично ставився до рекомендації Кухара Ілюстрованої (ATK) (Калорік) з кількох причин:

 1. Це одна з найдешевших моделей на ринку. Хоча ціна сама по собі не гарантує якість, мені важко повірити, що інші споживчі товари продаються з більш ніж 500% нормою прибутку. Щоб продати що-небудь так дешево, вони повинні використовувати дешеві деталі.

 2. Він постачається (і вимагає від вас) чашки. Це не повинно бути вимогою до хорошого занурювального блендера, і той факт, що Cook's Illustrated, очевидно, насправді вважав це функцією, змусив мене скептично ставитись до всього процесу їх перегляду.

 3. Cook Illustrated ніколи не перевіряє міцність цих виробів - що зрозуміло, враховуючи їх терміни - але довговічність насправді є однією з моїх головних проблем, і, як видається, декілька оглядів Amazon свідчать про те, що саме ця модель менше, ніж у зір. Те, що все житло здається дешевим пластиком, не є гарним знаком.

Тому на краще чи на гірше, я вирішив не ставити занадто багато запасів у огляді споживчих моделей, які (а) навіть не включали декілька кращих споживчих брендів (тобто Braun), і (b) дійшли висновку, що я чесно почував себе просто абсурдно. Натомість я почав дивитися на професійні бренди, а саме:

 1. Бамікс нібито є "оригінальним винахідником" занурювального блендера. Вони є брендом "prosumer" і, здається, мають гарну пропозицію та отримують хороші відгуки. Мені подобається те, що вони спеціалізуються виключно на занурювальних блендерах і пропонують 10-річну гарантію. Однак кілька речей мене непокоїли:

  • Жодна їх модель не має знімних валів. Це не важка вимога, але очистити таким чином набагато простіше.

  • Вони пропонують 2-ступінчасту мінливість у кращому випадку. Це, мабуть, добре для супів, але трохи проблематично для емульсій, де вам справді потрібно попрацювати.

  • Їх ціни здаються трохи вище, ніж те, що я вважаю розумним. Я знаю, що ви платите за якість, але враховуючи їх відносно низький набір функцій, я б очікував більше за цю ціну.

  • Незважаючи на 10-річну гарантію, я знайшов цей маленький дорогоцінний камінь на сайті США:

   [Гарантія надається за умови надання ...] 4. Щоб машина не зазнавала пошкоджень, неправильного використання чи комерційного використання.

   Незважаючи на те, що це не буде використовуватися комерційно, ця остання фраза стикається як біль у мене. Якщо він справді може впоратися з усім, що ви на нього кинете, то чому б це мало значення, якщо воно використовується в комерційних умовах?

 2. Компанія Waring Commercial виготовляє лінійку продуктів "Big Stik" та "Quik Stik". Вони, здається, є брендом продовольчого обслуговування початкового рівня, але пропонують деякі приємні особливості у своїй лінії Big Stik; вони навіть пропонують моделі зі змінною швидкістю в діапазоні $ 250. Але моделі Big Stik величезні і дійсно не підходять для домашньої кухні, а моделі Quik Stik досить кульгаві (нерухомий вал, двоступінчастий) і все ще жахливо важкі, важать понад 10 кілограмів.

  Ретельно вивчивши їхню лінійку продуктів, я відчув, що у них є протилежна проблема Bamix; тобто вони занадто недорогі для моделі харчування. Вони ставлять туди великі примхливі мотори, але, здається, не приділяють такої великої уваги особливостям або загальній конструкції, а вага - величезний оборот.

 3. Dynamic , який, здається, дуже любить кольоровий помаранчевий, був однією маркою, про яку я навіть не знав, що існував, поки не почав шукати інвентаризації різних магазинів обладнання для обслуговування продуктів харчування. Вони використовують термінологію "змішувач потужності" і є помірною ціною для торгової марки. Вони ділять свої змішувачі на 4 лінійки продуктів, найнижча - "Мініс", і це були ті, на кого я був на очах. Вони не настільки потужні, як моделі Waring, але вони стверджують, що Minis може обробляти до 1 галона / 4 літри. Зокрема, я оглянувся на MiniPro , який пропонує знімний вал, кілька лопатей, змінну швидкість і важить всього 2,2 фунта, і широко доступний за $ 179 (хоча фактична ціна в списку становить 250 доларів).

  Вони пропонують лише гарантію на 1 рік; однак, оскільки це продукт харчування, гарантія не має таких дивних умов, як Bamix. А враховуючи, що ця сама компанія виготовляє змішувачі до 50 галонів, вони, мабуть, знають, що роблять.

 4. Нарешті, є робот Coupe , який також займається термінологією "змішувач потужності". Лише один погляд на ціну та особливості одного з них, і очевидно, що вони є «преміум» брендом. На цьому все знімається - не тільки вал, але і дзвіночок, і ви, мабуть, навіть можете отримати кріплення для збивання (Dynamic змушує вас купувати продукти для збивання та блендера окремо в асортименті Mini, хоча в асортименті Junior є "комбі"). . Їх MMP 160 VV порівняно з функціоналом MiniPro; 220 Вт, 12,5 к / мин і не надто важкий (вага доставки - 5 фунтів, не впевнений, що важить сам змішувач). Навіть здається, що легко придбати запчастини, і вони публікують схеми для самих робітників.

  Найбільшим недоліком у Robot Coupe, звичайно, є ціна. Перелічна ціна 160 VV становить 287 доларів, хоча, як правило, це можна отримати за 243 долари. У порівнянні з моделями Waring і Dynamic, це досить круте зростання, хоча якби гроші не були предметом, напевно, здається, виграєте найбільший удар.

З перелічених вище чотирьох брендів, я думаю, що багато чого зводиться до особистого вибору, оскільки є компроміси між потужністю, характеристиками (змінна швидкість / знімний вал), гарантією, гарантійними умовами та ціною.

Я в кінцевому підсумку з Dynamic MiniPro і можу з упевненістю сказати, що він побудований як танк - але я не хочу, щоб це траплялося як рекомендація, бачачи, як продукт є подарунком, і я насправді не використовував це я сам. Я включаю це лише для повноти. Дійсно, частинами цієї відповіді, на які я хочу звернути найбільшу увагу, є розділи, що описують різні бренди та їх пропозиції. Якщо хтось тут коли-небудь відчуває, як модернізувати якусь незбагненну модель Cuisinart або Kitchen-Aid, то, сподіваємось, це стане корисним посібником.

Як завжди, потенційні покупці повинні робити власне дослідження, і частина інформації, що стосується конкретних моделей, може бути локалізованою - хоча я досить впевнений, що самі бренди не так часто змінюються, оскільки всі ці хлопці були в бізнесі 30-50 років.


1

Я нічого не знаю про відносні достоїнства різних лез / потужність двигуна / стилів стискання / тощо, але я здогадуюсь, що це може вплинути на те, наскільки вони добре поводяться з різними речами (наприклад, дробленням льоду проти збивання вершків або яєчного білка тощо). )

Але я знаю, що деякі мають окремий корпус двигуна і лопаті, які можуть кріпитися, а інші - це цілі деталі.

Якщо ви хтось із посудомийною машиною, то приємно мати можливість зняти вузол і запустити його через миття, а не робити все вручну. (хоча для мене "вручну" означає запустити його в ємність з гарячою мильною водою, а потім розбризкувати). Деякі з них зі знімними лезами також мають інші кріплення (наприклад, віночок).


Хороші бали. У мого дешевого є знімний вузол, я подумав, що вони всі такі - але, власне, він може бути суцільним блендером.
Ааронут

1

Ну, це як і все інше: є версія вашого споживача, яка є достатньою для бабусі, але заграє в будь-якому важкому завданні, і тоді є модель поганого професіонала, яка буде жувати отвір у стіні, якщо вам це потрібно.

У мене є кухонна допомога, яка працює досить добре, і була досить дешевою.

Але якщо ви шукаєте справжню угоду, вам, ймовірно, захочеться чогось типу "Великої палиці" Waring або Robot Coupe MP 800 . Це професійні сорти, блендери на 20 літрів супу. Має прослужити довгий час і мати фактичну гарантію (те, чого блендерів у всіх видах часто не вистачає).


Тож основна відмінність - мотор і гарантія? Як я розумію вашу відповідь, в основному більшість версій споживачів однакові?
Ааронут

@Aaronut: якщо це як у більшості інших кухонних приладів з двигунами, відбувається теплове відключення, тому використання його занадто довго / змушує його робити занадто багато роботи, може змусити його відключитися з невеликим попередженням, заплутавши вас у думці, що він порушений, і т. д., але потім це знову працює через 30 хв.
Джо

@Joe: Насправді, міна попереджає про не занадто довгий час роботи; можливо, є термічне відключення, але, здається, ви можете принаймні носити його, якщо не будете обережні.
Ааронут

@aaronut: Швидкість / потужність двигуна все ще відрізняється від споживчих версій: той, який я пов'язав, має досить потужний двигун. Але комерційні версії більш ніж удвічі потужніші, і вони абсолютно мають хороші гарантії на 1 рік. Я зламав більше кількох блендерів для споживачів, вони просто не тривають так довго. Тим не менш, про версії минули мій ціновий діапазон І моя потреба, тому вам потрібно збалансувати, скільки ви хочете платити, а скільки ви збираєтесь ним користуватися.
Satanicpuppy

Ну, як я вже сказав, людина, яка буде отримувати це, використала їх настільки, що вона тримається разом з клейкою стрічкою, тому, напевно, варто додатково витрачати гроші! Хоча 400 доларів трохи крутіші; було б непогано знайти його в діапазоні $ 100 - $ 200; той, який становить 229 доларів, виглядає як найменш дорогий, який вони роблять, який все ще має потужний двигун зі змінною швидкістю.
Ааронут

0

Я на своєму другому блендері "Емерсіон". Я пішов з моделлю Вольфганга Пука, тому що останній у мене був «Smart Stick» Cusinert, і я його носив через 2 роки. Поки що я дуже задоволений новим, що в мене є.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.