Найкращий спосіб соку з ананаса


9

Який найкращий спосіб соку з ананаса? Чи слід вживати цілий плід чи слід відкинути серцевину?

(Я вважаю за краще метод, який не вимагає одного з цих величезних електричних соковижималок для фруктів. Єдині соковижималки для фруктів у мене - це апельсини та ручний лимон.)


Відповіді:


6

Я ніколи не сокував ананас, але я робив кавун і мав певний успіх з кухонним комбайном і сирною серветкою. Я б видалив серцевину ананаса, тому що я не думаю, що в ньому багато соку. Видаліть також шкіру. Потім пропустіть ананас через кухонний комбайн і вилийте весь вміст у сирну тканину над мискою. Вичавіть увесь сік, який ви можете з все, що є, з сирної тканини.

Якщо у вас немає кухонного комбайна, ви можете замість цього скористатися теркою для сиру або картопляною пюре.


А ще багатший може працювати добре.
йоссар

8

Для соку ананаса без соковижималки відріжте шкірку і вийміть плід з твердої внутрішньої основи. Наріжте його і подрібніть фрукти в блендері або кухонному комбайні з кількома столовими ложками води. Якщо ви хочете багато м’якоті, процідіть через екран друшляк, або вирівняйте його сирною тканиною, якщо ви хочете менше м'якоті.

alt текст


А малюнок - це «друшляк екрану»?
adamse

@adamse: Мех, технічно, його швидше називати ситечкою. Коландри, як правило, мископодібні та перфоровані. Існує купа пристосувань / ситечок, спеціально сформованих для такого типу напруги. Я б використовував соковижималку, але, якщо я проціджую, це те, що я маю під рукою.
Роберт Картенто
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.