Чому мій соус з морни не є рівним?


8

Я читав кулінарну книгу Geek і вирішив спробувати з неї рецепт Mac & Cheese, зробивши соус з нуля - здався досить простим! Я ніколи раніше не робив соус Бешамель або Морней, хоча це було для мене новим.

Я зробив крупу дрібно і змішав у молоці, яке дало гладкий соус. Як тільки воно почало густіти, я додав рекомендовану кількість сиру (200 г, 2 склянки молока). Я використовував попередньо натерту суміш моцарели, чеддару та романо. Після змішування в сирі соус придбав дрібну, грудку консистенцію - щось на кшталт протертої цвітної капусти. Повернення його на кипіння призвело до того, що частина поверхні почала нагадувати більш звичайний соус для мака та сиру, але перемішування повернуло соус до його попередньої зернистої консистенції.

Як тільки воно швидко закипало, я залишив його на плиті, варивши 5-10 хвилин, щоб побачити, чи згладне воно, але воно, схоже, не покращилося.

Що я зробив не так?

Відповіді:


6

Попередньо натертий на тертці.

Не використовуйте тертий сир для будь-якого соусу, де важлива консистенція. Попередньо натерті сири майже універсально покриті целюлозою, щоб запобігти злипання. Це кожного разу зліпить гарний соус. Якщо він збирається в лазанью або мак & сир, проте, швидше за все, це залишиться непоміченим будь-яким, крім кухарем.


повільне додавання допоможе також, як тільки ви припините додавати протизлипаючі засоби.
sarge_smith

Гм, це було виразно помітно в кінцевому продукті - дуже. Але це, очевидно, пояснювало б це - дякую!
Нік Джонсон
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.