Чи змінюється молоко (жир) взимку?


8

Я помітив, що раптом моє печиво з шоколадною стружкою поширюється більше, ніж зазвичай.

Мені було цікаво, чи може на сезон впливати (органічне) масло, яке я вживаю.

Відповіді:


10

Я не знаю про погоду, але молоко, яке не виробляється на заводі, змінюється з сезоном через корм, який вплине на ваше масло .

Взимку корів годують сіном чи кукурудзою, а влітку - на пасовища, тому отримуйте свіжу траву.

У Нідерландах існують такі позначення, як " graskaas " (буквально "трава сир"), яка виготовляється з молока, коли корів навесні випускають на пасовище. Я знаю, що існує також позначення для сиру зимовий проти літнього, але це не повертається до мене.


5

Це насправді може стосуватися більше температури та клімату у вашому домі, ніж інгредієнтів у вашому печиві. Якщо ви робите тісто для печива, поки ваш нагрівач увімкнений на кухні разом з духовкою для попереднього нагріву, там може бути просто тепліше, ніж це було б влітку при роботі змінного струму або інших активних кроках, щоб зберегти будинок прохолоднішим .

Крім того, якщо ви живете в кліматі з більш вологим взимку (або якщо ваша система опалення включає зволожувач повітря), це може зробити ваше тісто більш вологим і змусити його поводитися трохи інакше.

Якщо ви виявите, що ваше печиво розповсюджується більше, ніж вам подобається, перед випічкою поставте тісто в холодильник на 10-20 хв, щоб тісто міцно закріпилося. Зовнішня частина файлу cookie буде готуватися та стабілізуватися до того, як печиво пошириться занадто багато, що дасть вам більш високе та густе печиво.


Це хороший момент щодо температури в будинку, але в моєму випадку це не застосовується. Я фактично холоджую тісто для печива протягом ночі.

Ах, ну варто було зняти.
AuroraChrisma

2

Якщо все ваше печиво пошириться, я б сказав, що додавання яєчного білка повинно допомогти, але мені цікаво, чи ви викладаєте тісто на теплу поверхню. Це також спричинить їх поширення. Ви можете спробувати відмовити тепло від найменшого шматочка. Ви нещодавно змінили аркуші печива? Темний метал у порівнянні з новим алюмінієм чи каменем, можливо, пневматичні листи? Усі ці речі можуть викликати необхідність змінити або змінити темп. і час приготування. Чим більше масла ви використовуєте в рецепті, тим чіткіше і легше буде ваше печиво.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.