Як сезонний фарш / земляний козел


6

Таким чином, у мене є близько десяти кілограмів землі кози, десять кілограмів козячої ковбаси, і 2 стійки козиних ребер. Це - поточне постачання, мої народи утримають м'ясо кози так коза є дешева та багата.

М'ясо не є особливо gamy, але це має трохи gamy смак. Зараз я хочу взяти з собою козяче м'ясо і зробити пиріг з коттеджем (картопля над м'ясом на скоринці). У мене є два запитання:

1 - Я люблю коріння пирога, але мій котеджний пиріг ніколи не тримається разом у шматочку пирога. Що я можу зробити, щоб дати йому більшу послідовність?

2 - Що я можу зробити, щоб мінімізувати аромат кози?

Відповіді:


5

Коза досить м'яка, тому що йдуть м'ясо гриби, так що можливо, що ви просто не любите козла? Я знаю людей, які люблять ягняти, і тому я звертаюся до козла, яка є більш м'якою, але якщо ви усунете те, що багато хто назвали б гаморою, ви фактично повністю вигнали свою козу.

Одним із прийомів, який може працювати з вашою козою, є коричневе м'ясо, потім промийте його водою, в друшляку, щоб видалити зайву мастило. Велика частина жаркості - це жир.

Головний трюк - просто працювати з рецептами, призначеними для цього смаку. Коза велика в каррі, наприклад. Пиріг пастуха, який ви описуєте, також корисний для козла, тому що м'якість картоплі компенсує більш сильний смак кози. Ви не хотіли б робити традиційний пастирський пиріг, наприклад, з курячою грудкою, або свиняча філе. Недостатньо смаку.

Щоб м'ясо заповнювалося краще разом, коли ви коричневе м'ясо, додайте пару столових ложок борошна і приготуйте його з жиром. Ви, в основному, робите роу на місці, яке потім згущується, коли ваш пиріг випікає, тримаючи вологу, а не даючи йому втекти. Якщо ви робите ідею полоскання я згадав вище, то ви б зробити цей крок після полоскання, хоча ви, можливо, доведеться додати трохи масла в суміш.


2

Традиційним способом зменшення сильних ароматів у м'ясі є всмоктування його протягом ночі, або навіть довше, в молоці або пахті. Я знаю, що я десь прочитав, що розсіл повинен працювати однаково добре при зменшенні "ігрових" смаків. Якби я був гордим власником всього цього козячого м'яса, я спробував би використовувати розсол з деякими додатковими листями і ялівцем. Проте, коли я пишу це, я свідчу, що ви сказали, що ваше м'ясо вже обвалено. Я припускаю, що ви все ще можете розсікти його, але ви, ймовірно, повинні скоротити час на кілька годин. Крім того, я вважаю, що розпалювання дасть вам проблеми, якщо ви плануєте пізніше заморожувати м'ясо. Це, ймовірно, буде занадто насиченим рідиною до коричневого кольору. Напевно, це не дуже відповідь на ваше запитання, але, можливо, це дасть вам деякі ідеї.

Що стосується котеджного пирога, яка частина пирога є проблемою? Якщо це картопляне пюре, ви можете спробувати покласти в них пару яєчних жовтків, які повинні трохи підкріпити їх, а також допомогти їм отримати приємний колір, коли вони коричнево. Якщо це тушковане м'ясо, яке дуже неживе, просто приготуйте його трохи довше, поки він не стане сухим.


Зазвичай м'ясо закінчується занадто вільно ... Я хотів би, щоб це було більше, як французький м'ясний пиріг.
philosodad
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.