Чи слід під час процесу налагодження чайного пакетика кришку [Керамічну] залишити накритою або незакритою?


8

Я готую чай, занурюючи пакетик чаю в керамічну кухлю, накриваючи кружку приблизно на 5 хвилин, а потім виймаючи чайний пакет.

Моє запитання: чи вигідно накривати кухля під час процесу налагодження, або я повинен залишати кружку непокритою, поки вона засипається?


5 хвилин - це занадто довго. Вживайте більше чайного листя, якщо у вас теж є, але через хвилину-дві ви отримаєте стільки дубильних речовин з відпустки, це піде гірко. Мало кому подобається цей гіркий смак, звідси популярність додавання молока, оскільки це зменшує гіркоту
TFD

Чи можете ви уточнити своє запитання? Яким чином вигідно? Аромат? Затримка тепла? Час керування?
wootcat

Відповіді:


11

Це схоже на випадок, коли дуже просте порівняння введення / відповіді дасть вам відповідь на власні особисті переваги. Просто скористайтеся двома однаковими кухлями і зробіть все інше так само, крім кришки однієї, а не іншої. Якщо ви дійсно хочете зробити це офіційним, поставте позначку на нижню частину кружки, а потім попросіть когось іншого рандомізувати їх, поки ви дивитесь убік. (ps не впевнений, чому це питання отримує негативні голоси, мені це здається чудовим).


Я впевнений, що голоси є такими, що це хитрість, оскільки немає жодного способу крутого чаю з мішком у будь-якому посуді для пиття чи подачі. Вентилятори ... відбілюють !!! (BTdubs, у мене тут щока в моїх щоках.) :-)
Холодна вівсянка

Виявляється, для мене дійсно немає різниці. Дякуємо за коментарі.
caseyamcl

Ваше рандомізоване випробування не працює. Розкрита кухоль буде прохолоднішою, тому я майже впевнений, що буде очевидно, що було.
Девід Річербі

1
@DavidRicherby Я думаю, ти маєш рацію з точки зору того, що знаєш, що це, але якщо ти просто намагаєшся встановити власні переваги, температура є частиною цього переваги.
Майкл Наткін

8

Накривши кухоль може допомогти ізолювати чай / воду, зберігаючи її гарячішою. Якщо ви вважаєте, що більш стабільна температура дає кращу чашу, то покриття допоможе (хоча наскільки це дискусійно). Я залишу це комусь іншому, щоб надати аргументи щодо ідеального часу та температури.

Хтось може також зробити випадок, що накриваючи кухля, аромати також захоплюються, але я сумніваюся, що щось робить для поліпшення смаку чаю, і ваші концентровані аромати збираються втекти, як тільки ви знімете кришку.

Тому я б сказав, що аргумент теплоізоляції / збереження тепла - це де.


Чай охолоджувався досить швидко, щоб це мало значення (кемпінг або коли я намагаюся не включати обігрівач у своїй квартирі). Навіть якщо це круто все гаразд, не весело холодний чай, перш ніж ви зможете його пити.
Каскабель

1

Зважаючи на те, що чай «належним чином» виготовляється в чайниках, у яких завжди є кришки, які ставлять на місце після додавання води, я б сказав, що ви розумно прикривати свою кухлю. Ізоляція, мабуть, єдина перевага, хоча, як каже байбой.


Чай краще заварювати в чашці. Перевірте це самостійно. Втрати тепла та аерація від виливання з чайного горщика не додають смаку. Скористайтеся чашкою з чайною ізоляцією (як подорожній кухоль)
TFD

0

Я думаю, що це суто одне з особистих уподобань. Спробуйте і подивіться.

Якщо у вас є доступ до ISO (або, мабуть, BSI чи індійських національних стандартів), існує стандарт ISO щодо заварювання чаю для тестів на смак, що помірно цікаво.


1
Стандарт ISO не для задоволення від пиття, а лише для порівняння смаку. Не рекомендується для фактичного використання!
TFD

1
@TFD Це для використання торговцями, які в кінцевому підсумку збираються продавати свої товари споживачам, які хочуть пити чай для задоволення. Я не бачу абсолютно жодної причини, чому б галузь прийняла та просувала стандарт, який дає досвід значно гірший, ніж методи, що застосовуються в домашніх умовах.
Marcin

0

У мене був дуже метушливий колега, який тренував мене в приготуванні йому чаю. Це займає ніде близько 5 хвилин.

  • Покладіть чайник в кухоль, поки чайник кипить
  • Вживайте гарячу воду, яку можете; вона повинна потрапити в кружку відразу після закипання
  • Наповніть кухоль майже до краю; коли ви виймете пакетик, це дозволить залишити молоко
  • Щоб отримати найкращий смак, не піде багато часу. 20 секунд або близько того; Досить довго, щоб дістати молоко з холодильника і знайти чайну ложку.
  • Вийміть мішок з чайною ложкою; можливо, дайте йому притиснутись до внутрішньої стінки кружки
  • додати цукор (за бажанням), потім молоко (якщо потрібно)

За допомогою цього методу чай все ще залишається гарячим, коли він готовий.

Якщо ви віддаєте перевагу чаю, який просочували віками, я, звичайно, не зупиню вас :). Будь ласка, не робіть цього, якщо ви готуєте чай для мене!

Ви б довше крутилися в чайнику, але це тому, що одного звичайного пакетику для чаю вистачає на щонайменше дві кухлі чаю - якщо ви не придбали спеціальні одноразові пакетики, наприклад, якщо ви потрапляєте в готельні номери.

Це стосується звичайного чаю та графа Грея - речі можуть бути різними для фруктових чаїв та зеленого чаю.


3
Не всі чаї слід варити поблизу кипіння - чорний чай, так, але він занадто гарячий для чаїв улун, білого або зеленого кольору . (хоча білі або зелені чаї в чайних пакетиках? з цим є щось ще більше)
Джо

Ніколи не слід варити нічого при температурі вище 95 ° C
TFD

2
Чому ні? Чай ройбоса, який я маю тут, говорить заварити його ще киплячою водою. Його також потрібно варити протягом 5 - 6 хвилин. Чорний, зелений, білий, жовтий або улун - це не все, що є у чайному світі :)
Anpan,

-1

Я думаю, що його покриття лише тримає трохи тепліше і не робить нічого, щоб змінити аромат (що я помітив), але щодо вищезазначеного коментаря щодо використання окропу для приготування чаю, я мушу, від щирого серця, не погоджуватися. Чорний чай слід варити при температурі 200 ° F, а зелений - десь 170 ° F-180 ° F (хоча я вважаю за краще це при 190 ° F). Я не знаю жодного чаю, який слід кип'ятити, якщо ви не віддасте перевагу чаю досить гіркого.


Ніколи не слід варити нічого при температурі вище 95 ° C
TFD,

-1

Отже, єдине, що робить кришка - це зберігати тепло і дозволяє йому крутитися. Я дійсно не буду крутити набагато нижче температури 180 градусів. Якщо він добереться до кімнатної температури, він зупинить "процес налагодження".


Ласкаво просимо! Це веб-сайт з питань питань, а не дискусійний форум, тому ми очікуємо, що люди дійсно відповідуть на питання. З цією метою я видалив частини вашої відповіді, які насправді не вирішували питання (вони також натрапили на трохи невдоволену).
Каскабель
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.