Що таке кімнатна температура Масло


8

Багато моїх рецептів випічки закликають до кімнатної температури. Взагалі це означає, що вершкове масло досить м'яке, щоб його змастити цукром, але це специфічний діапазон температур? У моїй кухні взимку залишається досить холодно, що масло насправді не розм’якшується (а влітку досить гаряче, щоб воно було рідким), але я можу тримати невелику частину його при постійній температурі, але для чого його слід встановити?

Дякую


3
Взагалі кажучи, я не думаю, що більшість творців рецептів вимірюють температуру вершкового масла при створенні / тестуванні рецепту. Вони просто знають, що це "досить м'яко", як ви сказали. Я не думаю, що ти повинен нав'язувати будь-яку температуру на себе. Натомість, якщо масло легко кремує / б’є, я думаю, що ти хороший.
Чад

Також дивіться відповіді на це питання. ( cooking.stackexchange.com/questions/11216/… )
Марта Ф.

Відповіді:


3

У мене теж є та ж проблема - а саме взимку ми тримаємо будинок прохолодним, а масло тверде тощо.

У ресторанах я буду мікрохвильовим маслом, щоб довести його до «кімнатної» температури, коли потрібно, але це потрібно робити короткочасними вибухами, інакше частини будуть плавитися. Мікро на 10-20 сек., Потім зробіть паузу хвилину, потім зробіть це ще раз. Як і у будь-якій техніці пом'якшення, найважливішим є те, що ви не хочете, щоб він ліквідувався в більшості випадків, оскільки він втратить властивості емульсії, які роблять масло таким приголомшливим.


2

Я б припустив, що приблизно 21 градус Цельсія - це гарний початок, або вихід.

Занадто набагато холодніше, і дійсно масло буде досить твердим, щоб воно не вийшло добре.

Тепліше, в межах розуму, повинно бути добре, але так - не хочеться калюж.


2

Теоретично можна очікувати, що це означає від 64 до 80 градусів F, що стосується нормального кола комфорту людей. Так що це досить широкий діапазон - якщо ви можете досягти температури в будь-якому місці, вам слід добре. Звичайно, чим нижче ти йдеш твердіше масло, і навпаки. Взимку ви не можете багато зробити, якщо у вашому домі холодно, але влітку масляний дзвіночок, як правило, утримуватиме масло від занадто м'якого, навіть якщо речі досить теплі.


Іноді я кладу масло на / біля духовки, якщо щось випікає .. просто потрібно 10 або близько того, але дехто плавиться по нижніх краях
zanlok
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.