Коли холодити соуси в пляшках?


8

Коли на пляшці не сказано, як дізнатися, коли потрібно охолодити соуси?

Наприклад: соєвий соус, рибний соус тощо.

Відповіді:


6

Зазвичай я припускаю, що якщо пляшку не вказано (і ви її купили на полиці, а не в холодильній зоні), то її можна безпечно зберігати в шафі. Ви також можете запитати в магазині, чи хочете ви бути впевнені, хоча я підозрюю, що якщо це невеликий спеціалізований магазин з кваліфікованим персоналом, вони помиляться на стороні обережності і просто скажуть вам його охолодити.

Для ваших конкретних прикладів: соєвий соус, безумовно, добре зберігати в шафі, хоча деякі марки рекомендують холодильник для «найкращої якості». Рибний соус я зазвичай зберігав у холодильнику, коли він відкрився.


1

смішно - доки ти не згадав про це, я ніколи не зрозумів свого власного лицемірства: я зберігаю соєвий соус у холодильнику, а рибний соус - у шафі. Тепер я розумію, що мені, мабуть, слід вибрати сторону і дотримуватися її, ха-ха. обидва так сильно соляні, що, мабуть, чудово зберігати їх у шафі, але, звичайно, не завадить їм тримати їх у холодильнику.


funny2 - Я завжди ставлю кетчуп у холодильник, але завжди кладу соєвий соус у шафу - ніколи про це не думала!
Мартін Бекетт
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.