Як скуштувати гамбургери для приправи?


8

Як би я переконався, що мої гамбургери (або будь-яка їжа, непридатна для сирого), смачніше? З іншими продуктами харчування можна відрегулювати пропорції спецій за смаком, але я б не скуштував сирого м’яса.

Відповіді:


15

Ви виймаєте невелику кількість, готуєте її і смакуєте. Це, наприклад, класичний спосіб дізнатися, чи буде ковбаса гарна після її приготування, але перед тим, як покласти її в кожух.


1
Дякую - можливо я просто надто зіпсований, щоб прийняти 5-хвилинне

Використовуйте мікрохвильову піч, щоб скоротити час приготування.
Генрік Седерлунд

5
Я б рекомендував проти мікрохвильовки, коли робите м'ясо. Так, вона швидко набере температуру, але багато м'ясного аромату виходить від пошуку, і мікрохвильова піч не може вам тут допомогти. Якщо ви просто намагаєтесь швидко дізнатися, чи є у вас потрібна кількість солі, скажімо, то, можливо, але якщо ви намагаєтеся визначити, чи правильна ваша комбінація спецій, щоб м'ясо було правильним, вам потрібно буде приготувати його так Зрештою, це буде готуватися, і більшість людей не готують гамбургери (або ковбаси) в мікрохвильовій печі.
Дуг Джонсон-Куклуз

6

Гамбургери - яловичина. Купуйте м'ясо з джерела, якому ви довіряєте, та скуштувати їх сирим :)

EDIT у відповідь на коментар ОП:

Хвороботворні збудники можуть бути підступними; приготування їх до смерті - один із способів впоратися з ними; інший спосіб - це управління ризиками, щоб взагалі не заносити їх на кухню.

Свинину традиційно потрібно готувати через паразитів трихінели, хоча, принаймні, в США, їх більше не зустрічається в комерційній свинині, і CDC вважає, що всі випадки трихінельозу людини пов'язані з недоготованою дичиною.

Більш імовірною небезпекою є харчові отруєння людськими фекальними бактеріями, такими як сальмонела або кишкова паличка O157: H7. Є кілька способів уникнути цього, крім удачі. Заводські методи землеробства, в яких беруть участь тисячі тварин у клітках, які живуть разом та переробляються на величезних бойнях, швидше за все призводять до забрудненого м’яса, ніж невелика ферма, яка виробляє корм з травою або пасти. Оскільки ці бактерії ростуть на поверхні м’яса, вони гинуть, коли поверхня готується, а всередині - рідко. На жаль, чим раніше м'ясо перемелюється, тим більше часу будь-яким бактеріям у фарші / меленому м’ясі доводиться розмножуватися (і при харчових отруєннях важлива кількість факторів є бактеріями). З цих причин я рекомендую придбати м’ясо у місцевого невеликого фермерського джерела, або, якщо ви хочете фарш / мелене м'ясо, придбайте повний нарізаний м'ясо і перетерти його за короткий час, перш ніж готувати його.

Я додам, що небезпека зараження фекальними бактеріями з сирого овоча однаково висока, але ми вважаємо їх безпечнішими за звичкою, оскільки традиційно небезпека від м'яса була викликана внутрішніми паразитами, а не від фекальних бактерій, що вводяться сучасними концентрованими кормами. Паразити рослин, як правило, не можуть заразити людей, і на відміну від м'яса, їх зазвичай можна очистити або очистити від шкірки.

Я думаю, що ризик час від часу скуштувати сире м'ясо можна порівняти з вживанням сирих неочищених овочів. Тоді ви не виходите на кінцівку, скуштувавши трохи фаршу яловичини або свинини :)


Я зазвичай роблю його з фаршу зі свинини та яловичини. У всякому разі, у мене склалося враження, що хвороби досить підступні, щоб бути питанням удачі, а не довіри.

2
Якщо ви не подрібнюєте / не рубаєте власне м'ясо з цілих шматочків, я б не довіряв БУДЬ-якому меленому сирому сиру ... так само, як я б не робив тартарений стейк з бургерної суміші. Цілий шматок м'яса має лише ймовірність забруднення на зовнішній поверхні. Після того, як м'ясо перемелене, це ВСЕ зовнішня поверхня. Якщо я збираюся їсти м'ясо в сирому вигляді, я хочу знати, що це було ціле, коли я його отримав.
Дуг Джонсон-Куклуз

Дякую за довгу відповідь. Я не мав уявлення про небезпеку їсти сирі, необрізані рослини (чи безпеку сирого м’яса). Мені доведеться трохи це дослідити.
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.