Що таке легкий крем


8

У мене є рецепт шоколадного пудингу, який закликає Light Cream. Я ніколи не бачив світлого крему в магазині. Що це? Також що можна використовувати як замінник?

Відповіді:


10

Це дещо регіонально залежить. Ви захочете врахувати, звідки походить ваш рецепт.

У США легкий крем має 18% жирності (хоча, офіційно він може бути від 18-30%). Він еквівалентний настільному крему в Канаді та одиночному крему або просто крему у Великобританії. Я вважаю, що його також іноді називають настільним кремом або кавовим кремом у США

Термін на відміну від важких вершків (також відомий як подвійний крем або збивання вершків в деяких регіонах), який становить 36% жиру.

У Канаді легкий крем насправді відноситься до 5-6% «нежирного» крему, і, здається, його використовують найчастіше як кавовий крем. Цей тип крему, здається, не користується популярністю більше ніде.

Дивіться сторінку Вікіпедії на вершках для більш детальних порівнянь та термінології з інших регіонів.


+1. «Кавовий крем» - особливо небезпечний термін - він іноді відноситься до мерзенної суміші вершків і дешевих наповнювачів / підсолоджувачів (рослинні жири, кукурудзяний сироп з високим вмістом фруктози тощо).
PLL

@PLL: Я вважаю, що чесні називають це "вершковим" - в деяких районах названня "вершковим" може насправді порушувати федеральні чи штатні / провінційні норми.
Ааронут

1
У Канаді "половина і половина", що становить 10% (уявіть, це половина 18% і половина 2%, що є нашим "нормальним" молоком), і це нормально те, що ви б додали у свою каву. Ось чому 5% є "світлим" у цьому контексті.
Кейт Григорій

@Kate: Це правда, і я думаю, що півтора (або просто наполовину кремовий) існує скрізь. Точний відсоток незначно змінюється, але він завжди десь 10%.
Ааронут

0

Легкий крем - це звичайно повний крем з частиною (до більшості) видаленого жиру (а зазвичай додається гумка та інші речі для імітації текстури та інших властивостей повного крему). Ви повинні мати можливість замінити такою ж кількістю повного крему.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.