Яка глазур залишиться жорсткою (навіть у тропічній спеці) після прикраси торта?


8

Я живу в тропіках і кожна глазур, яку я використав, плавиться на торті, якщо він не охолоджується. Чи є взагалі обмерзання, яке залишатиметься жорстким, як тільки я застуджую ним торт? Я хотів би мати можливість трубопроводів бордюрів і т. Д. Без обмерзання, що тільки розплавиться пиріг. Традиційні вершково-масляні та королівські глазурі просто не спрацьовують.


Подібно до того, який вид заморозки не потрібно холодити - ви пробували глазурі на основі скорочення овочів і все-таки виявили, що плавиться через клімат?
Ааронут

Відповіді:


3

Інгредієнти, які роблять глазур кремовою і надають їй основну частину для трубопровідних прикрас, як правило, предмети, які будуть ходити м’якше в теплі (масло, вкорочення, яєчний білок, збиті вершки). Глазур може встановитись, якщо ви зробите її досить густою, але вона не дозволить вам робити щось, як рамки труб.

Хоча я знаю, що це насправді не рішення того, що ви хочете, найкращі варіанти - це, мабуть, прикрасити предметами, які не обмерзають, як фруктами чи цукерками. Напевно, найближчим наслідуванням було б спробувати використовувати марципан, який можна формувати і фарбувати, і я думаю, що, ймовірно, краще триматиме форму під час тепла.


3

Це лише здогадка, але наскільки добре фонд би працював у спеку? Це може триматися краще, ніж традиційна глазур. Він все ще може плавитися, ймовірно, але може тривати довше до плавлення.


Я здогадуюсь, що цей фондан спрацював би досить добре, якби він встиг налаштуватись, перш ніж потрапляти на спеку, оскільки це звичайний вибір для весільних тортів (хоча я б подумав, що це правда і для королівської глазурі, і це звучить як @Malika didn мені з цим не пощастить). Якщо фондан спрацьовує, то подібно до моєї пропозиції марципану, ви його не зможете викласти, але ви, мабуть, зможете сформувати декоративні штрихи з фонданом. Я думаю, що більшість закатаних фонданів містить желатин, і це ще один інгредієнт, який може холодно перегріватися, тому я просто здогадуюсь.
Еллісон

2

Можна скористатися кремом або заварним кремом. Шоколадний:

 • 2 склянки молока
 • 4 жовтки
 • 1/2 склянки цукру (сміливо знижую, я роблю)
 • 20г кукурудзяної муки
 • 1/3 склянки звичайного борошна
 • 250г шоколаду для покриття (але я використовую темний шоколад для приготування їжі)

  1. Доведіть молоко до кипіння на середньому вогні.

  2. Збийте жовтки і цукор до пожовтіння і подумайте. Просіяти в кукурудзяну муку і борошно і з’єднати. Додайте 1/3 кип'яченого молока, поки суміш не стане однорідною. Влити в молоко, що залишилося, і варити на повільному вогні. Продовжуйте збивати, поки заварний крем не почне густіти.

  3. Коли заварний крем закипить, зніміть з вогню і розмішайте в шоколаді.

  4. Збийте 10 хвилин або поки суміш не буде при кімнатній температурі і не стане густою і блискучою. Відверто кажучи, я зазвичай просто чекаю густого і блискучого. Це можна зробити вручну, але міксер набагато простіше.

Цей рецепт спочатку від "Моєму відтінку" Шеннона Беннетта. Він використовується для прикраси шоколадної губки. http://www.amazon.com/My-Vue-Modern-French-Cookery/dp/0731813219

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.