Будь-яка порада, яка допоможе мені більш рівномірно формувати та формувати речі?


8

Мене засмучують рецепти, які закликають кухаря формувати або формувати маленькі кульки з тіста або торта або суміші для печива.

У рецепті буде сказано щось на кшталт "форму в маленькі кульки розміром з волоські горіхи ... має становити близько 16".

Мені завжди здається, що в кінці більше, ніж у інших. Люди можуть виглядати і на смак, але прикро, якщо вони не однакові.

Хтось отримав поради?


Ненавидять термін розміру з волоським горіхом ... вони означають лущиться, або неочищеним?
Джо

Відповіді:


12

Використовуйте щось, що допоможе замірити тісто або замішати рівномірно. Деякі можливі інструменти для вирішення цього завдання: совок для морозива, балончик з динею, мірна чашка або ложки: все залежно від розміру курсу.

Ви повинні мати можливість дістатися до того місця, де ви можете розмістити очні яблука щодо розміру інструменту, яким ви користуєтесь.


2
Ви можете отримати посудомийники різного розміру ... У мене є асортимент для печива різного розміру, більшого розміру для наповнення кексів / кексів тощо
Joe

Ідеальна відповідь, я не знаю, чому я ніколи про це не думав. Я, як правило, передбачу кількість бажаних шматочків, потім розділіть тісто на два рівні шматки, потім кожне з них на два-три шматки і т. Д. ... але після прочитання вашої простої відповіді, я ніколи не зроблю це так !
румчо

баштанний баштан! чудова ідея. або навіть ложки. я не знаю, чому мені так і не прийшло в голову. зараз здається очевидним.
Чайник

6

Якщо у вас досить сухо сухе тісто (хліб, печиво), найпростіший метод - просто зважити остаточне тісто, а потім розділити його на порції, які важать однаково. Ви будете точні щоразу.

Якщо у вас щось мокріше, але якимось чином зберігає його форму, як деякі суміші для тортів, я люблю поміщати його в пакетик для піппінгу, а потім очні яблука. Для отримання рівних порцій не потрібно занадто багато практики. Хоча мені часом не вдається отримати правильну кількість порцій.

Якщо вона стає ще мокрою, використовуйте мірну ложку.

Я вважаю, що якщо ви дійсно плануєте заздалегідь, ви також спершу могли зважити всі ваші контейнери, а потім зможете зважити і більш вологі суміші.


дякую, але зважуючи / трубочки, вау, думайте про роботу! я знаю, я знаю, я просив ідеї! дякую за відповідь
Чайник п'є

3

Якщо ваша мета справді "однакова", то єдиним реальним рішенням є практика.

Безперечно розділення тіста або тіста на необхідну кількість шматочків, перш ніж почати формувати, може допомогти, оскільки ви можете зробити це більш рівномірно, ніж забираючи кожне окремо. Однак головне, що дозволяє людям отримувати однакові результати, - це менше за технікою і більше, роблячи предмет знову і знову.


3

Я намагаюся робити предмети в кількостях потужностей по два. Розріжте партію навпіл. Розріжте половинки навпіл. І так далі. Це не так ідеально, як використання вимірювального приладу, але, з іншого боку, у вас ніколи не буде того залишку, з яким можна боротися.


так, це гарна ідея для простоти
Чайний випивач

Я знаю свої обмеження, тому намагаюся тримати це якомога простіше. Крім того, я ненавиджу непотрібний посуд та / або посуд для чищення. ^^
Шон Харт

2

Я щойно зробив партію печива (розмір волоського горіха), використовуючи балончик з динями. Рецепт закликав 48 печива, і саме це я отримав. Балер не кучався, майже просто заповнений до верху. Робить хороші круглі печива.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.