Індукційний блок видає гудечий звук


8

Мене надоїли електричні варильні панелі низької якості, які встановлені на моїй «кухні» шириною 1 метр (я забув креп на меншому на найвищому рівні, а через 25 хв він навіть не підрум’янився, просто трохи підсох. ), тому я нещодавно купив невеликий індукційний кухонний прилад. Це велике поліпшення в плані зручності приготування їжі.

Однак я помітив, що з більшості посуду він видає дивний звук. Я не маю на увазі звук вентилятора, що охолоджує електроніку. Він видає виразний вентиляторний звук, і я чітко чую його, коли він працює (він саморегулюється і не дме весь час). Але гудіння відбувається незалежно від вентилятора. Це звучить як старомодний телефон, але не такий гучний і трохи приглушений, ніби телефон знаходився під ковдрою за дві кімнати. Це точно не повинно бути там (наприклад, попереджувальний зумер). Пристрій передає свій стан головним чином через невеликий контурний дисплей, а також видає електронні звукові сигнали для підтвердження натискання одного з сенсорних датчиків (дійсно, хто думав, що це хороший інтерфейс для чого-небудь ?! Справа така непридатний для щоденного використання, їм довелося додавати дратівливий акустичний зворотний зв’язок, оскільки нормального тактильного не вистачає. Але мій випадковий рівень активації все ще набагато вище прийнятного на всіх пристроях, які його використовують. [/ rant]) а також привернути мою увагу при необхідності, наприклад, коли механізм запобігання перегріву вимикає тепло. У посібнику користувача жоден зумер не згадується, і все одно було б занадто 20 століття включене в цей дизайн.

Гудок не постійний, він триває кілька секунд, потім зупиняється, потім з’являється знову тощо. Іноді вона повністю відсутня. Здається, це залежить від ваги посуду. Одного разу я готував емальовану голландську духовку, і у мене зовсім не було шумів. Але з усіма іншими кухонними приладдями, які я спробував, у мене був зух До них відносяться: дешевий горщик з нержавіючої сталі, я думаю, він має звичайне тонке дно з нержавіючої сталі; якісна сковорода з нержавіючої сталі з мідно-сендвіч-дном та антипригарним покриттям на основі мінералів; звичайна чавунна сковорода. Я помітив, що, здається, кайф припиняється, коли я наповнюю посуд достатньою кількістю їжі, і оскільки голландська духовка важить більше, ніж інші предмети, я думаю, що може бути співвідношення ваги.

3-4 роки тому я мав доступ до іншого портативного індукційного блоку, і ніколи не чув такого гудіння. Ця модель була вінтажною моделлю з середини 1970-х. Тож якщо сьогодні гудіння є нормальним для індукційного приготування, чому вони відмовилися від технології, що не гуде, що використовується у цьому старому творі?

В інтернеті я знайшов пояснення, яке стверджує, що гудіння викликане мікроскопічною вібрацією шарів замуленого дна. Це не може бути так, оскільки чавунна сковорода, безумовно, не має просоченого дна, і все-таки породжує гудіння.

Хтось знає, що викликає кайф? Це несправність індукційного блоку чи це нормально? І оскільки я вважаю це дещо дратівливим, чи є у вас ідеї, як це запобігти?

EDIT: Я не вірю поясненням, які я чув до цього часу. "Погана бутербродна конструкція" не викликає сумнівів, як це буває з каструлею, відлитою як цільний шматок. "Дно вібрує проти скла" на перший погляд звучить нормально, але я поклав каструлі на товсту пухнасту килимок з вати, і це навіть не зменшило гудіння, тому це не могло бути причиною. Що стосується вентилятора - звук присутній перед включенням вентилятора. Проте я обираю відповідь як прийняту, тому що вона говорить мені, що це не дефект у моїй одиниці, і це те, що мені потрібно було знати найбільше.


На це побічно посилалося
Райан Елкінс

Зазвичай я не чую його на будь-якому чавуні, але іноді я це роблю, коли його встановлено на максимальній потужності. Я не думаю, що його вага чи брязкаючі кришки, тому що у мене є велика товста плита з нержавіючої сталі, яку я використовую для кип'ятіння води, супу тощо без кришки. Це робить шум жахливо, незважаючи на те, що він досить густий і сильний. Також мій вуглецевий сталь (не з нержавіючої сталі) вок дуже гучний, але це досить тонкий ~ 14га, що становить 0,75 дюйма або майже 2 мм тик. моя чавунна голландська піч теж мовчить.

60 Гц, або вони джазові речі з виділеним осцилятором?
Wayfaring незнайомця

Відповіді:


12

Як ви, напевно, знаєте, індукційні пальники виробляють змінне магнітне поле, яке індукує струм у посуді. Цей процес може також створювати привабливі та відштовхуючі сили, що викликають вібрації.

Проблема може бути викликана не тільки поганою замурованою конструкцією, але і нерівною донною поверхнею, або пухкими частинами або кришками.

Я читав, що деякі люди успішно використовували кремнієві килимки для приглушення звуку.

На цій сторінці є корисна інформація з цього питання:

http://theinductionsite.com/proandcon.shtml


1
+1. У мене однаковий "випуск" з моїм індукційним блоком, і справді, це залежить від посуду, який я використовую. Деякі гудіння, деякі ні.
Izzydorio

1
+1. Час від часу трапляється те саме, що використовуються на робочому пристрої. Я б пішов трохи далі, і припускаю, що це може бути (залежно від вашого пристрою) вентилятором, що його магнітним полем і / або нерівномірним розподілом ваги трохи відкидає вентилятор (деякі спроби та помилки на роботі привели мене до цього переконання , що може бути настільки ж справедливим, як вірити, що чарівні поні всередині підрозділу просто втомлюються.)

@ daniel - Якщо я коли-небудь заведу електронічну компанію, вона отримає назву Magic Pony Electronics. (NASDAQ: MPE)
Собачатіна

6

Явище називається магнітострикцією і виникає, коли коливальне магнітне поле змушує посуд швидко змінювати форму.

Ця частота буде вдвічі більшою, ніж електромагнітне поле плити, яке зазвичай перевищує 20 кГц, а це означає, що базова частота вібрацій добре переходить у нечутний діапазон спектра.

Однак можливо, що фільтри для потужності пристрою не дуже добре регулюються, і ви можете отримати сигнал 50/60 Гц (залежно від вашої частоти мережі), який модулює сигнал ВЧ. Потім це відображатиметься як шум 100/120 Гц, який добре чути.


Я згоден, звук вище 20 кГц. Я можу почути до 22-24 кГц, і мій індукційний плита макс. В буртоні має ті ж проблеми.

4

Здебільшого і не заперечуючи чужих дуже вагомих думок, я точно можу сказати, що в моєму випадку "шуми" були викликані фанатами, які трохи вийшли з рівноваги від зібраного мастила тощо. Хороший сервіс та перестановка вентиляторів. на їх осях завжди усуває мої проблеми з шумом. Не забувайте, що зазвичай принаймні два вентилятори, один для індукційних котушок і ще один менший вентилятор для «електроніки».


1

Гул також може бути наслідком несправного трансформатора, випрямляча або інвертора. Індукційна плита вимагає змінного струму високої частоти для нагрівання каструлі та припинення магнітних сил, що зміщують сковороду навколо варильної панелі. Ця частота також досить висока, тому її не можна почути, але потрібно буде перетворити енергію, що виходить з розетки для того, щоб виробляти цю високу частоту. Ця енергія перетворюється за допомогою випрямляча-трансформатора та інвертора. Якщо вони несправні, частота не буде такою високою, і тому їх можна почути. Можливо, це те, що ви чуєте.


-1

Мій кухар зверху в абсолютно новому і постачався з каструлями та сковородою, не гуде, але купив новий вок, який має зв'язок із горщиками, які ви використовуєте. Smith and Noble - бренд, який поставляється разом з плитою.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.