Чому брассіки, як цвітна капуста або брюссельська капуста, іноді мають гіркий смак, і (як) я можу цього уникати?


8

Капуста цвітної капусти або брюссельська капуста іноді після варіння має трохи гіркий смак. Це якась помилка в тому, як їх готують, чи це лише самі овочі?

Відповіді:


8

Всі овочі з сімейства Brassica мають гіркий компонент за своїм смаком. Brassica - це сімейство, яке включає цвітну капусту, капусту, брокколі та брюссельську капусту.

Насправді ви можете видалити досить багато її, підпилюючи її у воду або використовуючи сіль. Пам'ятайте, що це означає, що ви також втрачаєте частину харчової цінності, хоча це не має великого значення.

Ви також можете спробувати замаскувати гіркий смак з соусом / заправкою. Щось подібне до вершкового соусу чи навіть аромату барбекю, як правило, досить добре замаскує гіркоту, дозволяючи капусті приїхати.


5
+1 для солі; просто немає більш ефективного способу подолання гіркоти під час або після приготування.
Ааронут

Про це було проведено дослідження Великобританії близько трьох з чотирьох років тому. 5 хвилин кип'ятіння брюссельської паростки спричинило 20% первинні втрати в їжі. Кип'ятити брюссельську капусту протягом 5 хвилин все одно зіпсує її смак! Тому їх порада була мікрохвильовою або парою
TFD

2
На жаль, кожен в нашому будинку ненавидить запах киплячих брюссельських паростків. Отже, мені подобається мікрохвильову піч на кілька хвилин, а потім гриль, як за методом Альтона Брауна . Вони також добре смажать під бройлером, а не на грилі, як запропонував JeffG. Я вважаю, що цей метод високого нагрівання змінює смак самого паростка - у поєднанні із соленим / спеційним / жирним натиранням якогось сорту гіркота добре замаскується, і вони мають зовсім інший аромат, ніж традиційні парові або варені паростки. Я також додав мої проростки з корисним цукром із хорошими результатами.
stephennmcdonald

7

Не перекушуйте свої хрестоцвіті овочі. Або приготувати їх з ароматами, які краще замаскують - часником, оливковою олією, сіллю, гарячим чилі тощо.

Якщо їх переварити, ви виділите більше ароматичних сполук та ароматів.

Також ви можете бути чутливими до фенілтіокарбаміду (PTC). Подібні сполуки існують у хрестоцвітних овочах, тому для деяких людей вони можуть бути докорінно гіркими, тоді як для інших немає гіркого смаку.

Джерела: http://www.goodeatsfanpage.com/season8/lettuce/greens.htm http://en.wikipedia.org/wiki/Phenylthiocarbamide


3

Злегка змастіть оливковою олією, в миску збризніть бальзамічним оцтом, ліберальним застосуванням кошерної солі та свіжого тріскатого перцю, щоб рівномірно покрити. Потім викладаємо товщиною 1 шар на сковороду з листа.

Обсмажуємо в духовці, ~ 35 хв 375 град.

Овоч у деяких місцях розвине легку карамелізацію зовні, але матиме солодший аромат.

Це добре підходить для брюссельської паростки, спаржі, зеленої квасолі або цвітної капусти.


3
Якщо ви дійсно хочете когось душити, перед обсмажуванням посипте кольорову капусту какао-порошком (несолодким!).

3
Я б також сказав, що якщо ви хочете трохи "протидіяти" цвітній капусті або брокколі (але зробити це смачним), ви можете використовувати сало сало замість оливкової олії / бальзамічний, а потім смажити як вище - я використовував цю хитрість, щоб отримати моя дружина насправді насолоджується брокколі, яку вона зазвичай навіть не допускає на нашій кухні (запах її приготування їжі робить її поганою, каже вона)
stephennmcdonald

Смажена цвітна капуста на вечерю сьогодні була дуже смачною. Трохи гарячіше (400) і нічого, крім оливкової олії. Місця він стає хрустким і ситним, безумовно, солодшим і привабливим.
Кейт Григорій

-3

CAULIFLOWER не повинен мати сильний смак. Я пропарюю його в вкладишах із зернових коробок у мікрохвильовій печі. Просто наріжте цвітну капусту трохи більше, ніж шматочки кусання, помістіть їх у мішечок і залийте водою в мішок. Вилийте воду, потім складіть кінець підводки і погладьте овочі, щоб вони знаходилися в мішку. Паріть його близько 3 хвилин у мікрохвильовій печі на 3/4 наповненого пакетика. НЕ гірко. Додайте сирний соус над ним під час подачі.

Також SPINACH готується таким чином. Опустіть наливання води в мішок. Просто пропаріть його пару хвилин. Потім покладіть на нього масло, сіль і перець. Ням. Я також пропарюю кукурудзу на КОБІ, БРОКОЛІ та СЛІБЛЕНОГО ЖОВТОМУ ПІДТРИВАННІ таким чином. Час кукурудзи на качані - 3 хвилини на вухо. Брокколі, те саме, що і цвітна капуста, і пасеруйте пару хвилин. Я цим займаюся вже 25 років і дуже здоровий.


Шарон - мікрохвильовий пластик вивільняє канцерогенні токсини!

1
@Erin Не весь пластик - багато його захищено мікрохвильовою піччю. Але так, немає можливості, щоб мішечки з зерновими були безпечними у мікрохвильовій печі.
Каскабель
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.