Що сталося, коли я сушив цей горщик сухим?


9

Я почав киплячу воду в невеликому посуді з нержавіючої сталі з мідним дном. Стара історія: я забув про це, вода закипіла, і горщик провів пару годин на максимумі тепла від моєї електричної печі.

Я помітив це, коли сидів, читаючи: з горщика лунав смішний запах, не схожий на запах палаючого пластику. Я відкрив горщик і побачив дно, покрите цією темно-сірою речовиною, яка не миється легко. Що це може бути? введіть тут опис зображення

Потім, миючи горщик, приємний темний мідний колір ніби змивався. Зараз у мене це є. Що тут сталося? введіть тут опис зображення

Нарешті, тепер у мене на кухонної панелі, де сидів горщик, у мене білі плями. Що це може бути? введіть тут опис зображення

Відповіді:


15

Перше фото - родовища корисних копалин, що залишилися, коли ви кип'ятили воду. Якщо вода по-справжньому жорстка (повна мінералів), ви можете отримати її навіть при звичайному вживанні. Прибиральниця Barkeeper's Friend чистим і важкою роботою може зняти його.

На другому фото видно, що вам вдалося очистити темну окиснення частини дна, але не все це. Коли мідь справді чиста (без окислення), вона досить яскрава і рожева або помаранчева. Як раніше був ваш горщик, він мав досить рівний шар окислення, завдяки чому мідь коричнева. Ви можете або прибирати його до кінця - знову ж таки, товариш бармена - це гарна ставка - або залишити його, і воно скоро знову стане коричневим.

Останній, про який я просто здогадуюсь. Я думаю, що це, ймовірно, і родовища корисних копалин, якщо під горщиком була вода, або якщо вона кип'ячена. Я не знаю, чи щось на кшталт Друга Бармера підходило б для вашого кулінара. Це також може бути окислення або фарбування з горщика - щось на горщику, яке згоріло і залишило залишок або знебарвило поверхню. Можливо також, що гаряча каструля фактично пошкодила поверхню, і в цьому випадку знебарвлення може бути постійним.

У будь-якому випадку, ваш горщик не пошкоджений, якщо дно все ще плоске (іноді горщики перегріваються основою). Прибирання зробить це красивішим, але жодне з речей, які ви бачите, швидше за все не матиме впливу на його приготування.


2
Я в основному погоджуюся, хоча набагато темніше пляма на дні каструлі, як правило, утворює щось гаряче місце, тому що воно буде поглинати більше тепла від пальника.
Марк Бессі

2
Ця пляма зсередини може бути насправді від перегріву нержавіючої сталі, яка знебарвлюється при досить високих температурах. Також оцет зазвичай видаляє відкладення жорсткої води. Будьте раді, що це не алюмінієве дно (або серцевина), яке, можливо, розплавилося.
derobert
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.