Як ви готуєте кролика? [зачинено]


8

Член сім’ї дав мені пару кроликів готувати, і я не знаю, як їх приготувати. Я вважаю за краще щось на курці чи на грилі. Я мариную, натираю, розсолюю? Я просто не впевнений, як його приготувати.


Як вони взяли кроликів? Я часто хотів приготувати собі кролика, але, живучи в Чикаго, я не можу їх легко заграти.
hobodave

Що таке "курець" Коптильня?
Пульс

@hobodave Наш продуктовий магазин тут продає кроликів марки D'Artagnan. dartagnan.com/51337/Farm--Raised-Natural-Rabbit.html
ceejayoz

Я отримав кролика від свого тестя, який пішов на полювання на кроликів.
Fanzoo

1
Я знайшов сторінку з кількома посиланнями про кролика на грилі, які можуть вам бути корисними: " slashfood.com/2008/06/13/extreme-grilling-rabbit ".
Iuls

Відповіді:


8

На Великдень ми з другом готували кроликів.

Ми маринувались протягом 72 годин у пасторонній молоці, дижон, розмарині та шавлії (без солі). Потім їх обезжалили і зашпаровували (сорту метелика, з шампурами, щоб утримувати плоску, розтягнуту форму), приправляли і смажили на 350 до готовності. Вологий, ароматний. Подається з пюре з пастернаку, картоплі розмарину, обсмаженого в качиному жирі, і вибачте, але я забуваю іншу овоч, яку ми використовували.


7

Я не можу сказати вам, що робити, але я можу сказати вам одне, чого не робити: не рубайте кісток, вони дуже крихкі, і якщо ви зробите це, ви отримаєте невеликі осколки кісток по всій місце; особливо погано, якщо ви робите рагу з кролика; суглоби замість цього.


4

Вам потрібно бути обережними, щоб не пересохнути, оскільки вони зазвичай не особливо жирні. Якщо ви з’єднаєте його так, щоб шматочки не були занадто товстими, або добре їх розіграли, вам слід мати можливість обсмажити його, щоб ви отримали гарний смак зовні і готували весь шлях до того, як він висохне. Маринування може допомогти, хоча мені просто подобається кролик, натертий сіллю і перцем.

Я раніше не використовував курця, але підозрюю, що вам доведеться занадто довго залишати м'ясо, щоб отримати гарну копченість, щоб це не спрацювало.

Раніше я робив кроликовий пиріг, з м'ясом ковбаси та кроликом, змішаним разом, що спрацювало досить добре.


2

Готуйте його за будь-яким рецептом курки. Використовується для приготування смаженої курки для моїх дітей за допомогою кролика. Також джамбалая і тушкована. Ми всі любили це.


1

Якщо ви робите тушонку з кролика, замочування кролика в підсоленій воді перед відмежуванням полегшить підготовку. Також його готувати повільно, на слабкому до середнього вогню збереже м'ясо ніжним. Якщо готується з цілого кролика, після того, як кролик буде витягнутий, нутрощі слід очистити оцтом і його ретельно промити. Маринування його також збереже м'ясо ніжним. Я не впевнений, але я думаю, що куріння висушило б це занадто сильно. Тушкування найкраще працює, але якщо його обсмажувати потрібно багато розтирання та перевірки, щоб переконатися, що воно не пересихає.


1

Кролик досить худорлявий, тому вам потрібна повільна мокра техніка.

Я зробив чудову іспанську тушковану рагу, яка, в основному, є кролячі супи, томатний соус і близько 2 склянок сухих сушених маслин.

Я завтра знайду рецепт і відредагую.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.