Як би ви адаптували рецепт брауні до розміру кексу з двома закусками?


3

Як би ви адаптували рецепт брауні до розміру кексу з двома закусками? Додаткових обмежень я зазвичай запікаю цільнозерновим борошном і намагаюся зменшити масло на користь яблучного соусу, оливкової та кокосової олії. Яйця добре. Дякуємо за прочитане


6
Я мушу визнати, що я все ще трохи розгублений; ці оладки з двома укусами, по суті, - це брауні, просто різного розміру та форми. Ви спробували скористатися звичайним рецептом брауні та випікати «тісто» у невеликих змащених фольгою чашках?
Ааронут

Відповіді:


2

Я щойно використовував ту саму суміш і той самий час випікання, просто використовуючи міні-сковороду для булочок замість каструлі 9x9 або 9x13. Це спрацювало досить добре, хоча я пропоную використовувати в сковороді міні-вкладиші для кексів, оскільки очищення всіх цих окремих просторів на сковороді після випічки брауні проходить набагато плавніше. Я виявив, що без вкладишів крихітні тістечка, здавалося, прилипають зовсім небагато, навіть у моїй хорошій сковороді з розпеченим шеф-поваром.


Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.