Запобігайте злипанню тонкого тіста для піци


8

Востаннє, коли я робив піцу, я використовував той самий рецепт, що і завжди, щоб зробити тісто, але цього разу я розкачав тісто дуже тонко, щоб вийшла гарна тонка піца.

Коли я поставив піцу в над, я подумав, "це найкраще виглядає піца, яку коли-небудь робив", але був масово розчарований через 7 хвилин, коли я намагався дістати піцу з мого лотка для піци. Це було повністю приклеєне до лотка.

Отже, розкачуючи справді тонку піцу з корком, що можна зробити, щоб вона не прилипала до поверхні варіння?

Відповіді:


8

В основному на це вже відповіли, але: кукурудзяна каша на вашій поверхні приготування, кукурудзяна каша під її викручуванням (не скочуйте; швидкий перегляд усіх останніх питань піци знайде вам мою відповідь про те, як формувати тісто) свою базу .


Гаразд, тож чи варто класти кукурудзяну кашу на поверхню, на якій вариться піца?
Swaff

1
Також можна використовувати пергаментний папір.
justkt

2
Пергамент не поступається за своєю метою, нічого не кажучи про екологічні наслідки паперу, просоченого силіконом, для ідеально їстівної кукурудзяної муки.

1
Пергаментний папір оцінюється не більше певних температур - наприклад, Рейнольдс - 420 градусів F. Припустимо, що ви готуєте піци при температурі 500+, вона погано палить і, можливо, згорить.
Циклоп

Я використовував пергамент, щоб зробити свої останні 2 партії піци, загалом 6 пиріжків. Це спрацювало напрочуд добре. Мене хвилювало перевищення рейтингу 420F, вказаного на коробці, але я помітив, що папір безпосередньо під тістом залишається білим, тоді як папір, що стирчить поза пирогом, був підрум'янений - але не чорний, не пригорілий і не пахнув смішно. Я використовував піч 550F з каменем для піци.
mpoisot

5

Окрім пунктів у відповіді Даніеля, я б запропонував, що якщо вам подобається хороша домашня піца, ви повинні інвестувати в камінь для піци. Вони не тільки знижують ймовірність прилипання піци, вони також дають набагато більш чітку, автентичну основу. На Амазонці є пристойні майже нічого.


Згідно з новим томом Натана Мірвольда, якщо у вас не буде 50 кг сталі або еквівалента з каменю, ви не отримаєте набагато автентичніших
TFD
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.