Який інший наріз м'яса може замінити свинячу хвостовицю?


5

Мені дуже хотілося спробувати цей рецепт тушкованих свинячих гомілок з печерицями з грибів , але мені не вдалося отримати свинячі шматочки.

Чи можна замість цього використовувати інший нарізку свинини? Я розглядав можливість використання свинячого плеча.

Відповіді:


5

Ви, напевно, можете відійти від свинячого плеча, хоча вам захочеться врахувати, що текстура може бути не такою, яку ви хочете - вона може мати або занадто багато жиру, і сполучну тканину, або може розпастися занадто сильно, залежно від того, як довго ви тушкувати його за. Можливо, вам, мабуть, доведеться змінити час варіння.

Свинячі скакалки за текстурою трохи схожі на хвостовик, так що є можливість. Хоча ви, мабуть, зіткнетеся з тими ж проблемами з доступністю.

Це може зайняти невелику кількість модифікацій, але найкраща пропозиція може бути з ребрами в стилі кантрі. Вони ніжні та ароматні, коли їх тушкують, і вони доступні в будь-якому продуктовому магазині.


3
Якщо ви все-таки використовуєте свиняче плече, я б рекомендував спробувати отримати смажену смаку. Свинячі черешки містять велику кількість колагену / желатину за рахунок їх кісток. Ви також можете компенсувати відсутність кістки, додавши в кінці приготування пачку не ароматизованого желатину (методика, яку застосовує Кукс Ілюстрований у багатьох рецептах).
ESultanik

2

Я думаю, що хвостові баранини можна використовувати.

Як би там не було, це атлантичний рецепт - стільки солі!


0

Свиняче плече повинно працювати. Плече для пікніка (з шкірою ще на ньому) було б краще.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.