Як зберігати яблука в квартирі?


9

Я можу отримати восени дешеві, чудові фруктові яблука. Однак у мене немає підвалу для їх зберігання. Я вважаю, що вони йдуть погано, перш ніж я можу використовувати їх усі.

Хтось знає про надійний спосіб зберігання свіжих яблук? Я врешті-решт можу їх або заморожу; однак я шукаю спосіб зберегти свіже для їжі протягом місяця або близько того.


Я повинен був уточнити ... Я говорю про багато яблук, як на пів-два.
JustRightMenus

Відповіді:


2

Яблука найкраще зберігати при температурі 0 ° C (32 ° F) при вологості 90%. Якщо у вас немає льоху, вам доведеться спробувати відтворити це середовище якнайкраще.

Найближчий до якого ви можете зайти в більшість маленьких квартир - це пластиковий пакет з декількома отворами для вентиляції (щоб запобігти накопиченню зайвої вологи). Потім поставте це в холодильник, щоб наблизитися до потрібної температури; найкраще місце - це овочевий хруст, де ви маєте контроль над вологістю. Однак не пересувайте їх - приблизно 80-90% - це найгустіше, що вам слід їхати.

Також не забудьте вибрати лише найкращі яблука, які ви зможете знайти, якщо плануєте зберігати їх довгостроково. Перезрілі яблука, очевидно, не триватимуть так довго, і будь-які синці або пірсинг значно прискорять гниття.

Редагувати: Якщо це велика кількість яблук, тоді ви можете зберігати їх у ящику, що забезпечує достатню вентиляцію, але удачу потрапляючи в холодильник. Я б все-таки розділив їх у поліетиленові пакетики, поклав би все, що міг, в більш чіткі, інше в холодильник "належним чином", і виклав би все, що я маю намір споживати протягом тижня-двох у звичайній мисці з фруктами на відкритому повітрі. Якщо цього все-таки недостатньо, то, напевно, вам потрібно визнати, що невеликі квартири не дуже підходять для зберігання дуже великої кількості свіжої їжі; тільки тому, що їх легко отримати, не означає, що це має економічний сенс.


2

У прохолоднішому кліматі, як у моїх, коли температура пливе від 20 до 50 F протягом більшої частини осені, я використав гараж або тінистий балкон, щоб природа могла впоратися зі мною. Покриття брезентом та / або ковдрами в холодніші ночі може допомогти уникнути замерзання. Другий холодильник - це також приємне доповнення, яке підходить в деяких квартирах для домашнього шеф-кухаря, який віддає перевагу великій кількості місцевої їжі.

Картонні коробки, сепаратори та паперові пакети, як правило, імітують спосіб зберігання, використовуваний фруктовими садами та ринками для доставки яблук. Ви можете часто звертатися до місцевого ринку, коли вони поповнюють яблука, і ви можете отримати ці популярні пристрої зберігання безкоштовно.


1

Я взагалі просто приклеюю їх у хрусткіші в холодильнику. В іншому випадку прохолодний шафа з світла допоможе утримати їх на деякий час, але я не думаю, що ви зможете повторити умови "погреба" у квартирі

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.