Mousseline соус, використовуйте білий або жовток яйця?


2

Я завжди використовував жовток яйця для приготування соусу, але іноді я бачу рецепти в Інтернеті, де вони використовують біле яйце.

Як у визначенні на цьому сайті епічні

mousseline   [moos-LEEN]   1. Будь-який соус, до якого додавали збиті вершки або білі яєчні білки, безпосередньо перед подачею, щоб дати йому легку, повітряну консистенцію.

Що ж таке «ортодоксальний» спосіб приготування соусу «мусселина»?

І як це було б використовувати для використання білих, а не жовтків?

Я здогадуюсь, я буду повинен постаратися це один з цих днів, але дивувався приблизно.

Відповіді:


2

Це слід * виготовляти (класично) з яєчними білками. Це повинно бути світло hollandaise засноване sauce. Очевидно, що білий світлий. Весь жир з муссіна повинен надходити з масла, а не з жовтка.


1
Я вважаю цю відповідь заплутаною. Якщо це голландський шор, то як можна зробити це без жовток? Звідки походять емульгатори? Не могли б ви пояснити, як це зроблено?
rumtscho

Вибачення. Почніть з виготовлення голландця. Мус - це соус на основі голландського соусу (так само як і ведмежа). Це те, що відбувається після цього, перетворюється на мусон. Використовуйте білі, а не жовтки. Це все, що я мав на увазі. Сподіваюся, що це очистить будь-яку плутанину.
mrwienerdog
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.