Як я можу підсилити суміш для тортів, що входять до коробки?


8

Чи є щось, що я можу додати / змінити щодо придбаної в магазині білої або жовтої суміші тортів, щоб прийняти її від звичайного до надзвичайного?

Відповіді:


7

Є пара кулінарних книжок Енн Бірн, яка створила франшизу на цю тему. Її найвідоміша книга (і та, яку я маю) - під назвою «Доктор міксту». написано спеціально на цю тему.

Обкладинка книжки

Перейдіть на її веб-сайт http://www.cakemixdoctor.com, оскільки є кілька рецептів та статей, а також список її книг.


6

Використання різних спецій, можливо, спеція з гарбузового пирога, додана до ванільного торта, додасть вашому пирогу зовсім новий та цікавий смак. Використання цитрусових цедри також пришвидшить речі! Я також використовував різні ароматизовані рідкі екстракти, додавши їх до глазурі, дійсно можна додати що-небудь особливе до готового пирога.


4

Замініть частину вершкового масла кремом - скажімо, 2oz creme fraiche на 1 унції вершкового масла.


2

Усі відповіді дають чудові ідеї, але я скористаюся рекомендацією Джингера про ще крок. Я часто використовую те, що я називаю "тонкими екзотичними" пряними комбінаціями, що є просто фантазійним способом висловлювати незвичні або етнічні комбінації. Наприклад, Чорний перець з темним шоколадом; перець чилі і кориця; або кардамон. Такі види пряних комбінацій не є типовими для торта і нададуть смачно запам'ятовуючий смак вашим гостям. Нещодавнє незвичайне поєднання, яке я щойно скуштував, було пряним джинсовим кексом. Пекар використовував основний рецепт торта, потім вливав спеції та джин в кляре та глазур. Базовий торт міг бути тим основним рецептом.


1

Коли я готую суміші для тортів я використовую ванільне мигдальне молоко замість води та оливкову олію замість рослинного. Молоко ванільного мигдалю надає йому натяк солодкості, а оливкова олія робить його більш пухнастим. А потім додайте нотку кориці та мускатного горіха.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.