Заморожена піца - розуміння відповідності часу та температури


8

Готуючи заморожену піцу в звичайній духовці, у мене є дві подібні особисті піци: в одній коробці вказується готувати при 425 ° F протягом 19 хвилин, а в іншій коробці для піци - готувати при 33 хвилинах при 350 ° F.

  • Чи можу я приготувати обидві піци при 350 ° F протягом ~ 33 хвилин?
  • Чи дорівнює 350 ° F за 33 хвилини 425 ° F за 19 хвилин із замороженими піцами у звичайній духовці?
  • Якщо ні, то чому б і ні?

Відповіді:


11

Ви можете спробувати запікати і при нижчій температурі, і це може вийти нормально, але є маса змінних, які можуть призвести до цього.

У цій відповіді я пішов на деякий вплив часу та температури . Якщо коротко, то у вас є два основні процеси, коли ви випікаєте тісто; перша - реакція Майллара (коричневе), а друга - випаровування води (сушіння / затвердіння). Просто щоб зробити речі ще веселішими, другий сильно впливає на перший; чим більше випаровується води, тим швидше відбудеться пожовтіння.

Існує також розвиток глютену (жування) кори, але це менше проблеми з піцею, тому що ви зазвичай прагнете до хрусткої скоринки.

Це означає для вас, що якщо в двох різних піцах є кірки з різною кількістю води, то та, яка має менший вміст води, може закінчитися непосидючістю і навіть згоріти до того часу, коли друга буде правильно приготовлена.

350 ° F лише трохи вище температури Майлара, тому коричневе ставлення відбуватиметься досить повільно; той факт, що ящик говорить про цю температуру, ймовірно, означає відносно високий вміст води, так що кірка може твердіти перед початком коричневого кольору. З іншого боку, 425 ° F і 20-хвилинний час готування, ймовірно, вказують на більш високий вміст води; Ви бажаєте скоріше підрум’янити скоринку, перш ніж скоринка стане занадто твердою та / або почне горіти.

Тож існує нетривіальна ймовірність, що через 33 хвилини при 350 ° F друга піца (що дає більш високу температуру) буде непрітушкою і тістою. Недоварені легко виправити в теорії, але проблема в тому , що ви скинули співвідношення води, який був спеціально розроблений для більш високої температури, так що це буде важко для вас , щоб отримати його точно правильно, навіть якщо ви підняти температуру, щоб закінчити її. Звичайно, вона буде їстівна ; це насправді лише питання про те, наскільки ви прискіпливі (відповідь на це, мабуть, "не дуже", якщо ви їсте заморожену піцу ...).

З іншого боку, існує також не надто віддалена можливість того, що дві коржі для піци практично однакові, а різні бренди просто мають різні уявлення про те, якою хрусткою / коричневою має бути скоринка при приготуванні. Це справді важко знати, поки не спробуєш.

Ще одне, що потрібно зазначити, це те, що якщо ви плануєте спекти обидві піци одночасно, вам, мабуть, потрібно буде трохи підняти температуру / час, щоб компенсувати. Крім того, я дійсно не рекомендував би ставити його на нижню стійку, тому що це блокує тепло від стихії і, як правило, псує те, що мало циркуляції є в звичайній духовці, і ви закінчитеся дуже плоскою і, ймовірно, недопечена піца.

Пекарні та піцерії зазвичай матимуть камені для піци та спеціальні духовки з вентиляторами та, можливо, вертушками для зменшення цього питання; домашні печі не роблять. Тому я рекомендую випікати їх на одній стійці (якщо у вас є місце) або випікати їх окремо.


Ви мали рацію щодо консистенції води. Хоча обидві піци були приготовані достатньо - піца готувалася при 425 протягом 19 хвилин - скоринка вийшла трохи сухою і пластівкою.
Джеремі Гаек
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.