Нанизане на сковороду з нержавіючої сталі


8

Чи є спосіб «зафіксувати» мою сковороду з нержавіючої сталі, яка не сидить затірно на моїй плиті?


Залежно від вашої печі це більш-менш проблематично. Газ нормальний, але індукція, вітро або електрична ні.
BaffledCook

Ви можете піти з нею на електричну плиту, але не на glasstop.
Кріс Кадмор

1
@BaffledCook Чому б не індукція? Поки дно магнітне, воно повинно працювати ідеально
MStodd

1
@MStodd, магнітне поле зменшується з квадратом відстані, не мати хорошої плоскої металевої поверхні знизить ефективність індукційної печі. Вікіпедія: "Посуд повинен мати плоске дно, оскільки магнітне поле швидко падає з відстанню від поверхні".
BaffledCook

@BaffledCook touché
MStodd

Відповіді:


8

Якби викривився горщик з нержавіючої сталі, я готувався підкинути, але вирішив дати йому ще одне використання, оскільки забув, що його викривили, доки мені не потрібно було використовувати його відразу. Виготовляв тамали, щоб воно було на хорошому вогні близько 3-4 годин. Поки поставив важку чавунну голландську піч, коли вона варилася, щоб спробувати налагодити кращий контакт з моєю плитою з керамічної плити. Залишив його охолонути і забув про горщик, поки я вранці не пішов його чистити. Коли я це зробив, я помітив, що основи все пропало. Приємно здивований і радий, що я його не відкинув. Я, безумовно, буду більш обережним з цим у майбутньому. Сподіваюся, це корисно для когось там.


+1, дуже цікава відповідь. Було б краще вписатись у питання Q&A сайту, якби ви могли змінити свою відповідь менш анекдотичною, більш навчальною. Хоча чудова порада.
Jolenealaska

7

Я мав деякий обмежений успіх, використовуючи техніку, запозичену у великих виготовленнях та будівництві сталі, зокрема корабельному будівництві. Для того, щоб «вирівняти» сталеві стінові та настильні плити на судні, після приварювання їх на місце їх по черзі нагрівають і гасять водою, що призводить до усадки металу, зменшення або видалення основи, створеної з теплота зварювального процесу.

Що я зроблю з викривленим горщиком або сковородою, це нагріти його тьмяно-червоним кольором на плиті і нанести мокрі серветки на викривлену частину (-и), якщо вся справа викривлена, я починаю посередині. Послідовні методи лікування знижують викривлення. Будьте обережні, і надягайте шкіряні рукавички та важку сорочку з довгими рукавами, пара гаряча, і дуже погано ви спалите, якщо не обережно.


Я думаю, я передам це лікування.
Кріс Кадмор

3
Це звучить небезпечно і, мабуть, не добре для сковороди, але коли каструля настільки викривлена, що її інакше замінять, я б спробував.
BobMcGee

4

Ні, немає. Вам або доведеться жити з цим, або отримати нову сковороду.

Деякі матеріали каструлі більш стійкі до викривлення, як чавун (або емальований, або сирий). Це трохи дорого, але якщо ви добре подбаєте про них, ваші бабусі все одно будуть ними користуватися.


4
Захищений, але я хотів би зазначити, що в багатьох випадках товщина каструлі має стільки ж спільного з її стійкістю до викривлення, як і матеріал. Ви точно можете викрутити чавунну сковороду - у моєї мами є така, яка має велику занурення в центрі, але вона не позбудеться цього - а якісна нержавіюча речовина з важким дном, як правило, досить стійка до викривлення.
bikeboy389

4

Готуйте щось на сковороді, навіть якщо це просто кип’ячення трохи води. Зніміть його з печі, викиньте вміст, але НЕ охолоджуйте та не запускайте під будь-яку воду.

Тепер переверніть його великою плоскою поверхнею обличчям вниз. Я мав добрий успіх, просто використовуючи рушник для посуду над пластиковою обробкою дошки. (Не використовуйте дерев’яну обробну дошку, оскільки те, що ми збираємось зробити на наступному кроці, може розбити її на місцях стиків). Ви хочете, щоб ободок каструлі повернувся вниз, добре контактувавши з рівною поверхнею навкруги. , з ручкою, що звисає зі столу, де вона не завадить. Дуже важливо.

Ідея полягає в тому, щоб цей ободок був лицьовою стороною вниз, каструля ще гаряча (отже, рушник для посуду над пластиковою обробкою дошки, щоб він не линяв). І це повинно бути на столі СТУРДІ. Ви побачите чому.

Візьміть великий гумовий молоток (НЕ звичайний сталевий молоток!) І кілька разів ударіть по центру каструлі. Не соромся. Вдарити сильно.
Тест. Ви побачите, що він знову сидить на плиті.

Всього кілька ударів, протестуйте. Якщо цього недостатньо, переверніть його і знову збийте.

ЗАРАЗ ... Після того, як ви готуєте в ній, НЕ кладіть його нікуди біля води чи нічого прохолодного, поки у нього немає шансу охолонути самостійно. Якщо ви викинете вміст і негайно покладете його під воду, навіть теплу воду, швидка зміна температури зробить дно деформацією вгору.

Це правда, що справді якісний посуд з дуже густими днищами від цього не страждає. Але ваш середньоденний матеріал, ви все одно можете уникнути проблеми, якщо уникнете швидких змін температури.


1
+1 за можливість вдарити щось по-справжньому важке на кухні. Не знаю, чи це працює, але це здається веселим.
talon8

2

Як правило, щоб мої каструлі з нержавіючої сталі не викривлялися, я даю їм охолонути природним шляхом на плиті. Тільки коли вони будуть досить прохолодними, щоб покласти мою руку на дно каструлі, не вигорівши, я покладу її у воду для миття. Коли гаряче зустрічається не гаряче, якщо це метал, воно буде викривлюватися!


0

Коли він уже викривлений, використовуйте техніку гумового молотка, це працює.

Трохи поради, як запобігти проблемі в першу чергу. Хтось згадав про занепалення. При обезглаженні використовуйте рідину кімнатної температури. Приготування вина не повинно надходити безпосередньо з холодильника. По-друге, щоб сковороди від деформації не заливали рідину з країв.

Приготування їжі - це весело, не дозволяйте страху перед викривленими сковородами відштовхувати вас.


1
Привіт Фокс, і ласкаво просимо на сайт. Ми - сайт з питань і запитань, і очікуємо, що нові публікації в існуючій "нитці" - це відповіді, орієнтовані на буквальне вирішення проблеми вгорі. Вас позначили як "не відповідь". Я вважаю це межею, тому що єдина частина, що безпосередньо стосується питання, повторює те, що вже було сказано в іншій відповіді, і запобігання викривлення не є буквально відповіддю і не буде достатньо для публікації в цьому питанні самостійно. Я знаю, що наш формат трохи звикає, ви можете прочитати Cook.stackexchange.com/help/how-to-answer як керівництво.
румчо
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.