Торт з непроникною скоринкою?


8

Нещодавно я спекла золотий торт з ванілі з веб-сайту короля Артура Флора. Це пекло красиво, і виглядало дійсно приємно. Однак, коли я був на уроці прикраси мого торта, мені довелося вирівняти цей торт, і за все життя я не зміг змусити мого вирівнювача торта пройти торт! Він просто відскочив і не пішов би через пиріг, як би сильно я не натискав чи пиляв. Зрештою я вдався до використання зубчастого ножа, але навіть це було неймовірно важко прорізати.

Чи щось я робив, коли робив торт? Я знаю, що я використав 9-дюймову сковороду замість 8-дюймової, про яку вона просила, але це була єдина зміна, яку я внесла. Або це просто непроникний торт?


3
Як довго просидів торт? Чи міг він стати несвіжим? Я помітив, що деякі коржі вийдуть твердими, як скелі, якщо їх пустять. Як довго ти перемішував тесто? Цікаво, чи працювали ви занадто багато глютену в суміші. Борошно пшеничне + рідина + багато перемішування / переміщення / перемішування = клейковина. Клейковина = тверді / жувальні хлібобулочні вироби (
приємно

Це було не більше години. І я перемішував тісто до тих пір, як це було зазначено в рецепті - я використовував мій таймер, який постачався разом зі своїм міксером Kitchen Aid, щоб переконатися, що я не переміг торт.
Еш

1
Вийміть його з каструлі.
rackandboneman

Відповіді:


6

Я звинувачую рецепт, який закликає до безглуздо тривалих часів перемішування, що минули точку перемішування.

Після додавання вологих інгредієнтів у рецепті ви змішали:

  • 30 секунд на низькій швидкості для молока
  • 30 секунд на середній швидкості для молока
  • Невизначена кількість часу на низькій швидкості включити перше яйце
  • 2 хвилини на середній швидкості для всіх яєць (30 секунд після кожного)

Це просто спосіб занадто багато змішування для торта. Особисто мені взагалі не подобається концепція використання електричного змішувача, крім вершкового масла. Але це більше 3 хвилин перемішування, і це просто занадто багато. Ви закінчите надзвичайно міцний, жувальний торт, практично хліб.

Якщо ви подивитеся на найвищі рецепти тортів з нуля на різних сайтах рецептів (наприклад, Epicurious), ви побачите, що всі вони або вимагають включення мокрих інгредієнтів або складанням гумовим шпателем (найкраще) або електричним збивачем на низькій швидкості.

Остерігайтеся рецептів "виробника" - я не думаю, що я жодного разу не мав позитивного досвіду. Ви б могли подумати, що вони є авторитетними джерелами, але на практиці ви досягнете набагато кращих результатів за допомогою пошукової системи і уважного читання відгуків.


1
Це насправді добре знати, насправді - я припускав, що, будучи борошняною компанією, вони дізнаються щось про торти, більше, ніж, скажімо, кухарі з такого веб-сайту, як Tasty Kitchen або Epicurious. Мені здавалося, що це багато змішується, але я не знав нічого кращого. :)
Еш
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.