Очистити та порізати картоплю перед закипанням


6

В основному я бачив, як люди луплять картоплю після того, як вона була відварена, а потім, якщо потрібно, нарізавши її шматочками. Враховуючи його каламутний зовнішній вигляд, я вважаю, що він чистіший (і, ймовірно, займає менше тепла), щоб видалити шкіру лушпинням до кипіння. Чи втрачаю я щось, коли використовую свій метод? Що ти пропонуєш?


4
Каламутна? Ви повинні принаймні помити його спочатку ...
Рей

Вже тоді я впевнений, що залишиться якийсь залишок. Грязь - це не все, що легко розчиняється у воді.
Вулкан Нетерплячий

7
Ви не просто прополоскаєте його, ви потріть, або, можливо, користуєтеся щіткою, якщо вона дійсно забруднена або має щілини.
Каскабель

Відповіді:


8

Багато з нас просто їдять шкірку, але припускаючи, що ви не хочете ...

Безумовно, буде набагато швидше відварити вже нарізану картоплю, ніж відварити цілу, тому між кип'ятінням цілим і очищенням, дикінг, потім кипінням, я б неодмінно вибрав останню. Це насправді не має великого відношення до чистоти, хоча; гарне миття залишає шкірку достатньо чистою та безпечною (і як я вже сказав, я її їмо). Ви нічого не втрачаєте своїм методом, окрім харчової цінності шкірки.

Я уявляю, що багато людей цілком відварюють свою картоплю - це можливість їх очистити без шкірки. У вас це може бути двома способами. Якщо ви частково нарізаєте картоплю (напевно, товсті скибочки), ви можете відварити їх не набагато довше, ніж потрібно, щоб відварити маленькі кубики, потім очистити скибочки вручну і, якщо потрібно, поріжте далі. Не впевнений, що це дійсно заощадить тону часу, але якщо ваш лущильник тупий / зламаний / відсутній / викрадений, це буде гідною відсічкою. (Можливо, ви також можете частково відварити їх цілими, очистити, порізати, а потім закінчити готувати, але це починає звучати так, що це просто приносить більше роботи.)


Який тип картоплі ви зазвичай вживаєте? Я не проти шкірки з картоплі Юкон Голд, але зазвичай знімайте шкіру вашої простої старої картоплі Айдахо через зовнішній вигляд та смак.
герцогиняофстокей,

3
@duchess: Залежить від того, що продається, або що я намагаюся зробити (випікання проти кипіння, крохмалевий проти воскової). Але я з радістю з'їм шкірку на будь-якій картоплі.
Каскабель

2
Для картопляного пюре спробуйте випікати їх замість варіння, а ложкою вишкрібати м’якоть. Крім того, переконайтесь, що вони ще теплі, перш ніж пюре - запобігає перетворенню на клей.
Адам S

Їсть шкіру картоплі, особливо якщо вона проростає, була хорошим способом позбавити себе отруєння соланіном. Принаймні, у США вони, здається, позбулися високих сортів соланіну у 1980-х роках. Я б все-таки остерігався кумедної картоплі з ринку фермерів чи кургана. Коли ви готуєте кубики на кубиках, важливо зменшити нагрівання до тушкування, коли досягне кипіння. Кубики будуть стиратися, якщо вони стикаються занадто сильно, особливо це стосується не воскових татерів.
Шлях до незнайомця

8

Відварювання картоплі з шкіркою внизу призводить до набагато меншого поглинання води. Це особливо бажано при приготуванні пюре.

І я не впевнений, хто сказав, що грязь не є водорозчинною чи чому. Чи знаєте ви, з чого зроблена грязь? Бруд та вода. У якому Всесвіті це не було б водорозчинним?

Почистіть свої татери, киньте їх у холодну воду, доведіть до кипіння. Шкірка, якщо потрібно (особисто я люблю залишати шкірку в пюре, яку я роблю вдома, приємна текстура).


Я сказав, що грязь не "все так легко розчиняється". Я мав на увазі, що простої тертки та полоскання не завжди достатньо для того, щоб звільнити річ з брудом.
Вулкан Нетерплячий

@ Вулкан: Але якщо ви їх правильно вимиєте, ви очистите бруд, по суті. Залишок? Можливо, але вони будуть не бруднішими за велику кількість інших рослин, які ви їсте.
Каскабель

Більшість інших рослинних частин, які я їмо, вирощувались над землею.
Вулкан Егер

4

Якщо я маю відварювати картоплю, я вважаю за краще кип’ятити їх цілими, з шкіркою. Це перешкоджає їм потрапляти в воду і "мочити". Це також може допомогти у вашій проблемі "Каламутна вода", оскільки внутрішня частина картоплі захищена шкірою. Дайте їм гарний скраб зі старою зубною щіткою, під проточною водою.

Якщо ви робите невелику кількість, то мікрохвильова картопля працює дуже добре.


3
Будь ласка, не використовуйте свою стару зубну щітку, коли ви робите картоплю для гостей. Нас-ти.
Ааронут

Так, це неймовірно грубо. -1

@Aaronut, @daniel, що в цьому грубо, вони сказали, що старий зубний кущ, а не поточний?
TFD

Саме тому ви повинні відварити картоплю цілою - вони потрапляють до великої кількості води в них, коли лущиться і нарізається спочатку. Утримання шкіри також запобігає просоченню аромату під час готування. Зробіть тест A / B, і ви побачите, що я маю на увазі.
Адам S

3
@daniel Ви їсте в дуже небагатьох ресторанах, якщо вони взагалі рекламують свої методи очищення
Dr. belisarius

3

Очистити варену картоплю дуже просто. Ви просто потріть його трохи, і шкіра відвалиться. Я бачив це рекомендовано в рецептах картопляного салату, в якому використовується червона картопля. Оскільки червона картопля менша, їх більше болить лущитися, але вони готуються відносно швидко, тому в кінцевому підсумку простіше відварити, очистити, нарізати замість шкірки, порізати, відварити.


3

Там, де я живу (моє домогосподарство, домогосподарства моєї родини та домогосподарства моїх друзів), люди завжди очищають картоплю, перш ніж закипати. Більшість не використовують шкірку, а вид ножа для розбирання (для отримання додаткової інформації, але не англійською мовою: посилання ).

Я думаю, що це так, тому що багато людей все ще купують картоплю у фермерів, тому картопля дійсно є брудною. Мити їх може бути занадто великою роботою. Навіть коли картопля купується в магазині, люди очищають їх перед закипанням. Я думаю, що це просто звичка.

Єдине, що я чув - це те, що краще не нарізати картоплю шматочками перед закипанням, оскільки ви втрачаєте живлення. Я поняття не маю, чи це правда.

Час від часу тут люди відварюють картоплю з шкіркою, але тільки якщо це «нова картопля» (перша картопля нового сезону).


1
Те саме, у Польщі, де варена картопля є основною їжею. Іноді картоплю відварюють разом зі шкіркою. Наприклад, при використанні салату.
Яцек Коньєчний

Зараз у нас є підроблена нова картопля в США. Вони виглядають правильно, але того "нового" аромату вже немає. :-(
Wayfaring Stranger

Я щиро здивований, що деякі люди вважають, що миття - це більше робота, ніж лущення ... Чи не потрапили б у вас грязь по ваших руках, обробна дошка та нові голі краї картоплі під час лущення? Мені довелося змити відбитки бруду від незначного забруднення, як пил, який випав перед миттям, я можу лише уявити, що лущитися активно каламутна картопля буде гірше.
Мега

2

Я б запропонував помити вашу картоплю. Це посилання має точний крок за кроком. Зазвичай я використовую пензлик із щетиною середньої твердості, призначений для очищення овочів.


1

Це залежить від результату, який ви хочете отримати. Якщо ви збираєтесь їсти його вареним або на пару, просто продовжуйте, як ви вже робите.

Однак, якщо ви хочете зробити картопляне пюре, тоді рекомендується залишити шкірку. Таким чином, картопля бере менше води і вбирає молоко, вершкове масло, мускатний горіх або все інше ...


Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.