крихітна кількість яйця в печиві


8

(У Сполучених Штатах Америки) Keebler печиво з шоколадною стружкою перераховує яйце як інгредієнт. Але вони перераховують її після солі, тобто кількість яєць у продукті менше (ну, не більше) кількості солі. З вмісту натрію можна зрозуміти, що кількість солі становить не більше приблизно п’яти шостого відсотка (або менше чотирьох грамів на фунт печива), тому кількість яєць теж не більше цього.

Чому б вони поклали в таку невелику кількість яєць? Що додає, що невелика кількість яєць робить для печива, щоб вони не могли його залишити?


1
Можливо, вони попереджають людей з харчовою алергією? Вони можуть не додати, але побоюються, що їжа "забруднена".
Джоні

@johnny, я думав про це, але тоді, імовірно, яйце буде вказане останнє, тоді як насправді воно перелічено раніше, наприклад, харчова сода. (Дивіться посилання у питанні.)
msh210

@johnny: вони зазвичай перелічують це як "зроблено в об'єкті, що обробляє (x)" або "на лінії, яка також обробляє (x)". Думаю, що це може бути не прямим інгредієнтом, але попередньо поєднаним з чимось іншим ... але тоді я побачив, що це шоколадне печиво, і я не можу придумати нічого іншого, крім шоколадних чіпсів, які будуть додані як окремий інгредієнт. (і я не можу подивитися на зображення, щоб побачити, чи чіпи вказані окремо, оскільки я отримую помилку, переходячи за посиланням ... але я не думаю, що в шоколадних чіпсах є яйця)
Джо,


1
@Joe: Один з інгредієнтів - "напівсолодкий шоколад (шоколад, цукор, декстроза, соєвий лецитин, штучний аромат)". Я припускаю, що рахунки для фішок.
msh210

Відповіді:


13

Слід пам’ятати, що вони перебувають у розділі «Містить 2% або менше», а це означає, що вони звільнені від «вимоги щодо зменшення порядку». Тож все, що ми знаємо, це те, що вони менше 2% від загальної ваги. Я просто переглянув один типовий рецепт печива з шоколадною стружкою, який давав вагу в грамах, і це 8% ваги яєць (114 грамів із 1419). Тож 2% не зовсім з карти - це, мабуть, все ще достатньо, щоб забезпечити деяку прив'язку та багатство.


А, дякую. Я не знав, що в списку під 2% порядок не має значення.
msh210

1
Яєчні жовтки є потужними емульгаторами, що, ймовірно, входить і в рецепт, особливо для печива промислового виробництва.
Баррі
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.