де я можу придбати «чудо-горщик»?


9

«Чудо-горщик» - це вид посуду для випічки, який, здається, був популярний в Ізраїлі в період строгості. Я шукаю постачальника (бажано США) для нового.

Ось посилання на сторінку з фотографією питання, про який йде мова.


1
Effin 'A .... Вікіпедія зараз посилається на SE :)
rackandboneman

Відповіді:


6

У моєї мами була аналогічна форма каструлі з кришкою, яку вона використовувала б для випікання кавового пирога та ін. Це все було алюмінієвим і набагато менш складним (і, швидше за все, не таким корисним), як про що ти говориш. Найближче, що я знайшов, це духовка Omnia .

Здається, вони могли б коштувати приблизно за 50 доларів.


Це здається трохи дорогим лише для штампованого посуду з алюмінію, але це саме те, що я шукав. Єдина відмінність, яку я бачу, - це більш легкий ваговий дифузор на дні. Я дам усім кілька днів, але це виглядає як найкраща відповідь.
OpenID-test2

1
Ось як виглядає власне створене споживачем відео сковороди в дії. youtube.com/watch?v=nTxWY8-3IvI (добре виглядає для подорожей на автомобілі / RV / каное, але трохи для групи туристів на вихідні на 4 людини)
OpenID-test2

1
Схоже, Optimus (відомий піччю для кемпінгу) продав те саме, що в 70-х роках, як "Mini Peven " base-camp.co.uk/Optimus/minioven.htm (оригінальним синім кольором:) bwca.com/…
OpenID- test2

1
Спробувавши і не вдавшись придбати плиту Omnia у купу інтернет-джерел, я зв’язався з компанією (contoure.com). Вони сказали мені, що вони припинили піч Omnia. Хтось знає про інші джерела, які можуть бути доступні?
Менахем

Я не знаю, чи корисно це (напевно, ні), але в багатьох магазинах дешевого кухонного начиння в Ізраїлі можна придбати чудо-горщики. Я купив один минулого тижня приблизно за 40 шекелів (~ 10 доларів).
Jonatr

6

Зараз моя компанія розповсюджує духовку Omnia, яка є сучасною версією чудо-горщика. Вони доступні на веб-сайті http://lunatecgear.com/products/travel-gear/omnia/ та Amazon.

Ви можете зв'язатися з нами, якщо у вас є питання щодо Omnia. 858.653.0401

Ура, Нік


2
Я не бачу, чому відповідь отримує стільки голосів і прапорів. Хоча просування товару (особливо самореклама) здебільшого нахмуриться, питання було спеціально для постачальника, тому в цьому випадку вміст самореклами, здається, є прямою відповіддю на питання ОП. Якщо цей продукт не такий, як продукт, про який запитують ОП? (Я не можу судити про це, бо я ніколи не бачив чудо-горщика).
румчо

@rumtscho Це той самий продукт, що і у прийнятій відповіді, тому, безумовно, на тему. Я можу зрозуміти, що люди схиляються, тому що це сприймається як дублююча відповідь, але погоджено, а не спам.
Каскабель

4

Я спробував свого наймилішого знайти хорошу відповідь для вас, але я, чесно кажучи, не переконаний, що це все ще робиться! Ось посилання на антикварний на Ebay.

http://cgi.ebay.com/Antique-Wonder-Pot-Aluminum-Cooking-Baking-Israel-1950s-/350452375571?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item519896e013#ht_6415wt_1088


Я не знайшов нічого на ebay, навіть закінчився аукціон, тому ви зробили краще, ніж я. І все-таки $ 70 + - це занадто багато, щоб дозволити моєму захопленню їжею pr0n. Якщо це хороший інструмент «випічка на плиті», я думаю, що натовп наріз може прийняти це як рішення. Може бути, цей розподільник тепла занадто важкий? У всякому разі, чудові фотографії на тому аукціоні.
OpenID-test2

3

для тих, хто хоче придбати чудо-горщик, як я. я знайшов це сьогодні. диво-горщик продається в Ізраїлі (Єрусалім та Тель-Авів), ділиться посиланням. http://www.carine.co.il/htmls/page_683.aspx?c0=13572&bsp=13800

я планую відправити в Сінгапур до грудня. буде повідомляти вас, як це виявиться.
1

Звичайно, ми все ще робимо чудо-горщики! Ви можете отримати його на веб-сайті http://www.planero.co.il/item.asp?cn_4320 (постачальник в Ізраїлі). Але я не розумію, чому ви цього хотіли б, тут це вважається вибором для людей, які не можуть собі дозволити нічого кращого.


0

Ви можете спробувати подивитися на желатинові форми, форми для саваріну, каструлі з тюбиками, каструлі для пиріжків з ангелом для їжі або фунти для тортів, вони виглядають так само, як нижня частина каструлі з дивом:

Сковорода для тортів з платинової колекції Nordic Ware Platinum

У цього є ручки, інші - і ви можете покласти їх у горщик з кришкою.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.