Як можна приготувати форель, не створюючи страшилок?


8

Купив кілька заморожених філе форелі, попередньо витриманий. Відповідно до інструкції на коробці, я вчора залишив її в холодильнику, щоб розморозити на ніч. Сьогодні - також за інструкцією на коробці - я поставив плиту на середню високу (7) і розігрів сковороду, а потім поклав рибу.

Це була жахлива помилка.

Я був досить розумний, щоб використовувати масло каноли замість оливкової олії (що запропонувало в коробці), оскільки оливкова олія легко згорить при цій температурі. Я, мабуть, мав би зрозуміти, що температура занадто висока незалежно. Масло вибухнуло, коли риба пішла в сковороду, давши мені неприємний опік на пальці. Риба також негайно почала горіти, чого я не помітив, коли я тягнувся до пальця.

Шкіра перетворилася на вугілля, але я, на щастя, врятував решту, і це було, на щастя, смачно. (Це було на смак бекон. Це нормально?) Але я хотів би уникнути всього горілого та задимленого кухні та всього цього. Як слід правильно смажити форель? Я міг би перетворити дурне нагрівання, але тоді б я переживав, щоб не приготувати його досить добре.

Навчіть чоловіка (готувати а) рибу!


8
Повільно відійдіть від печі. Тепер дістаньте телефонну книгу і забронюйте найближчий ресторан з морепродуктами. Це найбезпечніше для всіх причетних.
BobMcGee

Смажена форель / лососева шкіра - морський бекон.
ESultanik

1
Крім того, якщо ви не дрімаєте / не тушите форель, то вам дійсно не потрібно дуже багато олії, особливо якщо ви використовуєте антипригарну сковороду. Зазвичай я наливаю достатньо, щоб ледь покрити дно каструлі, нагріти її, а потім витерти зайве паперовим рушником (тримається моїми щипцями). На сковороді з антипригарним покриттям утворюється плівка крихітних олійних бульбашок на дні дна каструлі, що більш ніж достатньо для жирної риби, як форель. Нарешті, я б рекомендував спочатку помістити його в шкіру каструлі вниз; Це створить дуже гарну, хрустку шкіру.
ESultanik

Відповіді:


12

По-перше, про температуру. Ваш найбезпечніший варіант - використовувати пістолет;) Правильна температура для дрібної смаження - від 150 до 190 градусів Цельсія. Отже, якщо у вас є інфрачервона «гармата» (термометр, який забруднює темп поверхні, на яку він спрямований), використовуйте її для визначення налаштування пічки, при якому температура сухого (не покритого птфе) сковороди стабілізується в цей інтервал після більш тривалого нагрівання. Якщо у вас цього немає, використовуйте типові прийоми для визначення температури панорамування, вони описані в інших питаннях тут на SA.

Важливо: різні печі нагріваються до різних температур. Не дозволяйте цифрам на регулювальній думці задуматись над тим, що задана температура є "середньовисокою", оскільки вона має число 7. Моя власна плита стабілізується при ~ 180 градусах С при встановленні 2 (з 10) з встановленням 3 натискання 230. З іншого боку, мінімальна температура для приготування риби - 50 град. Оскільки печі рідко опускаються нижче 80 градусів, практично немає шансів встановити свою плиту на температуру настільки низькою, що риба залишатиметься недоготованою (але при дуже низьких налаштуваннях це може знадобитися необґрунтовано довго).

Що стосується обприскування: жир при температурі смаження завжди буде розпорошуватися. Ви все ще можете зменшити свої проблеми. По-перше, вибухи бульбашок при нижчій температурі будуть менш бурхливими. По-друге, поверхнева волога сприяє обприскуванню (яке виробляється шляхом миттєвого перетворення води в олію). Тому погладьте рибу насухо папером, перш ніж її обсмажити. Якщо цього недостатньо, можна також перетягнути його через борошно. Це зробить скоринку більш хрусткою. Оскільки обприскування не усунеться повністю, не кидайте шматки. Візьміть плоску шпатель з довгою ручкою, покладіть шматок на робочий кінець, відступіть від печі і повільно викладіть рибу в олію, поступово витягуючи шпатель з-під неї. Поворот повинен створювати менше обприскування, тому використання вилки або ложки для притискання риби до шпателя не є проблемою (або кухонними кліщами,

Все вищесказане стосується всього, що ви дрібно смажите, не лише риби. Тільки борошно непридатне для деяких овочів.


7

Мабуть:

  • Ви занадто сильно нагріли олію.
  • На рибі була вода (вода і гаряча олія роблять неприємні речі).

Наступного разу:

Вимийте рибу холодною водою і просушіть її паперовим рушником. Нагрійте олію. Щоб перевірити, чи достатньо гаряча олія, капніть у неї невелику краплю води. Якщо воно «закипить» (є краще слово?), Масло готове, і ви можете покласти рибу. Можливо, вам доведеться зменшити нагрівання під час готування, щоб сковорода не нагрілася. Риба повинна постійно шипіти, але вам не потрібно набагато більше тепла. Переверніть рибу через половину часу приготування; очікуйте деякого шиплячого шипіння, коли сира сторона вперше зіткнеться з каструлею.

Удачі наступного разу. І використовуйте антипригарну сковороду; це набагато легше готувати рибу ....


+1. Риба була дуже мокрою, це, очевидно, була основною проблемою. Дякую. Мої каструлі, на щастя; Я можу приготувати майже все без олії, навіть млинці тощо.
Матвій

3
Я б не помив попередньо приправлену рибу, ти втратиш половину аромату.
BaffledCook

Я б не купував попередньо витриману рибу ;-). Втрата / виграш при пранні багато в чому залежить від якості приправи ;-).
користувач2215,

1
погладьте рибу суху, так. Мий, ні! Ось як поширити бактерії по всій кухні. Ніколи не мийте сире м’ясо перед його приготуванням.
WetlabStudent

3

Покладіть масло на рибу, яку ви готуєте, а не в саму сковороду. Вам не хочеться, щоб річ плавала в басейні з маслом. Просто натріть рибу трохи олії, поки вона трохи не покриється. Прилипання вийде від використання занадто високих температур, а не від використання занадто мало олії.


Це правда в каструлі з нержавіючої крадіжки або чавуну? Я гадаю, що, якщо ваша каструля не приклеюється, вам потрібно більше олії, ніж ця.
WetlabStudent

1

хитрість вимірювання температури олії: покладіть в сковороду з холодною олією трохи шкірки лимона . Коли шкірка почне кипіти і подорожувати по сковороді, ви вище 100 градусів. Рибі не потрібна дуже гаряча олія, як мінімум для неглибокого смаження.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.