Попередній приготування стейка в мішечку, якісь пропозиції?


8

Я спробував щось у вихідні, і, здавалося, спрацювало добре, тому я подумав, що попрошу коментарів.

Ми планували зробити стейк на вечерю, і трапилось у пластику з вакуумом. Тому перед тим, як відкрити сумку, я її на пару годин опустив у гарячу воду (близько 170F). Температура, очевидно, трохи коливалася, але я час від часу заливав її гарячою водою.

Мені подобається, що мій стейк "злегка запечений", так сильно "синій". Так вийміть мішок, в трохи олії, потім в (дуже гарячу) сковороду. Можливо, по 60 секунд кожна сторона (напевно, навіть не дуже). Вийшов. Відпочили. Їсти.

Це було дуже м'яким - і, можливо, передбачувано «теплим наскрізь» - яке було інакше, як «синій» може виявитись досить холодним. Хоча було дуже ніжним.

Тож на моє запитання - будь-які запропоновані вдосконалення щодо техніки? Чи корисно буде довше зберігати стейк у воді? (Я думаю про спробу наступного періоду 24 години).

Одна сторона полягає в тому, що маринування м'яса (в мішечку) неможливе - тому необхідне якісне м'ясо з гарним ароматом є обов'язковим.


7
Цікаво, що я ніколи не думав намагатися приготувати його в упаковці супермаркету, але, мабуть, він не сильно відрізняється від вакцинації для sous vide . Мені доведеться спробувати.
ElendilTheTall

1
Привіт Еленді - так, у мене немає машини для вакуумної упаковки - але я бачив інші речі, зроблені на водяній бані - так це було трохи спонукання моменту. А конкретно тому, що це було у вакуумі - зазвичай матеріал, який ми отримуємо, знаходиться просто на лотку із чіпляючою плівкою.
Брюс

Перевірте, який тип пластику використовується, переконайтеся, що його може
сприйняти

Відповіді:


8

Ви в основному заново винайшли кулінарну кухню для стейка. Стейк - це найпростіша їжа для приготування sous-vide. Ви можете знайти багато ресурсів, що описують це в Інтернеті, але ось кілька приміток

1) 170F на 2 години, безсумнівно, залишив ваш стейк дуже добре. Не проблема, якщо це вам подобається, але також не потрібно. Ви можете отримати середні рідкісні, готуючи в інтервалі 130-135F протягом двох годин. Готувати sous-vide нижче 130F (необхідний, щоб стейк був рідкісним) не рекомендується з міркувань безпеки, оскільки низькі температури можуть стимулювати ріст небезпечних бактерій.

2) За допомогою sous-vide не потрібно відпочивати стейком після його запікання. Відпочиваючі на грилі стейки необхідні для того, щоб дати час нагрітися, щоб переміститися з зовнішньої сторони стейка до центру, і фактично приготувати його до потрібної температури. З sous-vide ви це вже робили у воді.

3) Імпровізована програма су-відео, як ваша, ви, ймовірно, не хочете готувати більше декількох годин. Ви ризикуєте занадто низькою температурою протягом ночі, і тоді ви знизитесь в бактеріологічно небезпечних межах. Ви можете отримати чудові ефекти, готуючи довше (у мене вчора ввечері був маринований стейк зі спідницею, який був дивовижним), але, напевно, ви повинні це зробити з обладнанням, що працює на електроенергії. Доступні домашні машини су-відео (трохи дорого) або ви можете створити власну. В Інтернеті описано десятки різних установок. Я збудував шахту приблизно за 100 доларів.

4) Триваліші часи приготування їжі краще все-таки жорсткіші. Якщо ви просто хочете робити рибеї та смуги, то дві-три години - це добре.

5) Можна маринувати, але, очевидно, не в мішках супермаркету (якщо тільки маринади супермаркету, наприклад, свиняча вирізка). Для цього вам потрібно або придбати вакуумний герметик (не надто дорогий), або бути розумним, витягуючи повітря з мішечка ziploc і дуже щільно закриваючи його.


дякую за коментар Дейв. Що стосується самого стейка, то він був недобре зроблений чи щось подібне - насправді зміни кольору не було взагалі. Це було ще дуже рідко - візуально «сире» - після ванни. Можливо, я помиляюсь з математикою - це було близько 70 С (що я не очікував би, що сильно "приготувати" м'ясо). Можливо, мій термометр потребує перевірки :-) Хоча мені подобається коментар щодо інших речей - є багато інших речей, які надходять у вакуумний пакет із супермаркету. І мені подобається ідея живного пристрою - я це досліджу.
Брюс

О, і я на грилі його після купання - звідси і решта. Ви б сказали, що решта не потрібна, навіть якщо я на грилі? Це дуже допомогло б у подачі "теплого". (Моя дружина скаржиться, що стейк часом занадто холодний.)
Брюс,

70C трохи нижче 160F .. Все ще добре зроблено, але не так вже й погано, як 170F. Особисто мені подобається моє трохи під 140F. Дивіться en.wikipedia.org/wiki/Temperature_(meat) про деякі цілі
Ray

3
Існують певні розбіжності щодо того, чи потрібен відпочинок із sous vide. Я б сказав, що ви хочете відпочити після грилю, оскільки м’язові волокна розслабляться, коли вони охолонуть, дозволяючи їм утримувати більше вологи. Поріжте занадто рано, все виплесне, і ваш стейк сухий. Коли я не лаю після ванни, я скидаю м'ясо на 120F водяну баню (гаряча водопровідна вода для мене) на ~ 10 хвилин для контрольованого відпочинку, отримуючи оптимально соковиті результати.
Рей

2
Яка була температура стейка перед тим, як ви додали його у воду? Якщо було дуже холодно (або замерзло), це може пояснити вашу готовність. Крім того, чим довше ви готуєте біфштекс, тим більше колагену (міцна сполучна тканина) перетвориться у смачний желатин. Як @Dave мав на увазі, певні (як правило, жорсткіші) надрізи м'яса починаються з більшої кількості колагену, ніж інші, і тим самим виграють довші терміни приготування. Нарешті, ви можете навіть використовувати хороший факел замість каструлі / гриля для пошуку зовнішньої сторони м'яса (це швидше і робить менше очищення).
ESultanik

1

Як говорили інші, це sous vide . Потрібно пам’ятати, що м'ясо sous vide, як правило, перебувають у пакетиках безпосередньо перед тим, як сходити на водяну баню (часто з ароматизаторами та ароматизаторами). Якщо ви купуєте м'ясо від м'ясника в мішку кріовака, дуже ймовірно, що він певний час був у цьому пакетику, що може спричинити створення справді смішних, смердючих сполук. Це симпатичний запах м'яса cyrovac'd - це не приємний запах, і він швидко розсіюється при контакті з повітрям, але я не хотів би готувати його у ванні.

Отож, пропозиція - якщо вам сподобається ця техніка (і вона є приголомшливою), придбайте вакуумний мішок і перекупуйте м'ясо, перш ніж купати його!

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.