Як можна сказати, чи є джалапено пряним?


8

Здається, що це завжди потрапляє і сумує, коли справа доходить до їжі жалепенос. Які існують способи сказати, чи є джалапено гарячим чи ні, окрім його дегустації?

Дякую.


5
Киньте шматочок джалапеньо на підлогу. Якщо ваш вихованець намагається його з'їсти і від жаху відбивається, це пряно. На жаль, моє врешті-решт дізналося, що не все на підлозі їстівне.
BobMcGee

cooking.stackexchange.com/questions/25695/… дуже тісно пов'язане питання ...
baka

Знайдіть когось, хто зможе скуштувати крихітний шматочок (правдоподібно з джалапеносом. Не намагайтеся з хабанеросом.)
rackandboneman

Відповіді:


12

Єдиний спосіб тестування на капсаїцин, окрім дегустації, - це хімічне тестування, а саме рідка хроматографія. Проблема в тому, що той самий вид чилі може бути дуже різним за теплом, навіть на одному кущі він може бути зовсім іншим, ніж мій досвід. Не маю ідеї, чому.

Ось одна порада, як перевірити нагрівання чилі, не фактично з'їдаючи його частину, але все одно розрізаючи його: Проріжте чилі під стеблом, торкніться мембран, торкніться язиками, відчуйте тепло. http://www.chow.com/videos/show/chow-tips/78517/how-to-test-the-heat-of-your-chiles

Ви можете регулювати кількість тепла, яке додає чилі до страви, видаляючи білі перетинки. Просто додайте кольорову м’якоть, перевіряйте наявність тепла і додайте мембрани до отримання бажаної пряності. Капсаїцин виробляється лише в білих мембранах в центрі. Однак він може рухатися всередині плодів. Ділянки, наближені до мембран, будуть гарячішими (наприклад, насіння), ніж інші частини.


4

введіть тут опис зображення

Подивіться на білі стрікти, це вказує на те, що джалапеньо старенький і що він пережив більше напруги; виявляється, що старіші та витривалі сухі часи збільшують щось у їхній внутрішній олії, що робить їх більш пікантними, звичайно, немає наукових доказів для цього та кожного джалапеньо варіюю рівень її гарячості, але я в середньому вибрав їх так, і вони ніколи не пропускають мене червоним

btw колір не має нічого спільного

Джерело: повір мені, я живу в Мексиці


Привіт, і ласкаво просимо у досвідчені поради. Відмінна відповідь і схема; сподіваємось почути більше від вас!
Даніель Гриском

1

Чим гостріший перець, тим дрібніші темні лінії зовні!


5
Я чув, що стрибки насправді не мають нічого спільного з рівнем тепла, але як швидко росте перець. Смуги схожі на розтяжки.
lemontwist

@lemontwist, це залишає мене тривожним зображенням перцю, що народжує дитячого перцю, стиль фільму жахів. : ^ D Але серйозно, чи вони працюють як кільця на дереві, де існує кореляція між кількістю і скільки років дерево чи перець? Або більше: "є деякі темні лінії; ця повинна бути стара" без конкретики?
MargeGunderson

@MargeGunderson ... LOL ... Це свого роду грубо! Я думаю, що смуги є генетичними, тому не всі жалапеньо їх отримують. Я не впевнений на 100% у віці, але це має певне значення, що вони будуть отримувати більше, коли вони збільшуються.
lemontwist

1
Чи є у вас якісь докази цього? Думаю, що вони є там, коли чилі ростуть швидше, ніж шкіра може розширитися. Спробую знайти посилання, пригадую, прочитав щось про це. Якщо він знаходиться в посуховому стані, то раптом потрапляє вода, але я не позитивний.
MarsJarsGuitars-n-Chars

@lemontwist Дивіться мою відповідь, що описує TAM jalapenos. Цьому великому, блискучому та популярному культиву не вистачає як смужок, так і тепла. Якщо я вирощую з насіння в домашніх умовах, я отримую вперту (~ 1 до 1,5 "2,5 - 3,5 см) халапенос зі стрижками та великою кількістю тепла. Я не отримую насіння TAM.
Wayfaring Stranger

1

Якщо це чудовий великий блискучий Джалапено, швидше за все, це техаський A&M м'який Джалапено (TAM). Дуже популярний у фермерів, оскільки врожай хороший, а фрукти - гарні. Магазини lik3e це з тих же причин. Органолептично кажучи, ви також можете отримати болгарський перець. Вони не гарячі. Зазвичай найкраще забити його на виїмку чимось на кшталт Serranos , вони приблизно такі ж гарячі, як і джалапенос у старому стилі. Гарячий халапенос буде меншим, ніж TAMS, і матиме кілька коричневих смужок, які багато людей, які не знають своїх перців, вважають образливими.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.