Чому стільки харчової соди в коржі?


9

Я німець, що проживає в Австралії, і, як правило, дуже задоволений австралійською їжею. Однак я не розумію, чому стільки харчової соди в коржі. Можна було б придбати борошно для самовираження і навіть додати більше агенту для підйому.

Цікаво, чи є причина для цього, крім смаку. Чи харчова сода зберігає їжу особливо добре за певних умов? Або булочки в минулому історично просто їли разом із стравою, яку потрібно було протиставити аромату, який деякі описують як мильний, легкий гострий або солоний?


Чи можете ви розміщувати / посилатись на приклад? Я не усвідомлював, що австралійські корнішони надмірно люблять соду, і перші кілька результатів пошуку не виявляють нічого незвичайного. І пам’ятайте Закон Стерджена: можливо, ви просто стикаєтеся з 90% австралійських пекарів, які насправді не знають, що роблять ...
Shog9

@Knives, я переглянув кілька рецептів копченостей і, здається, вони рекомендують менше харчової соди, ніж використовують люди навколо мене. Як @rumtscho сказав у своїй відповіді, кількість харчової соди трохи незвично, якщо ви звикли до пісочного тіста, листкового тіста або дріжджового тіста. У Вікіпедії сказано, що булочки справді стали тими, якими вони є зараз, при дешевій доступності харчової соди.
Amelse Etomer

Відповіді:


7

Коли я робив коржі вперше, я також вважав смак трохи незвичним. Я використовував рецепт загалом 11 г розпушувача та харчової соди на 250 г борошна, а також 5 г солі. Я вживав менше солі, але смак, безумовно, незвичний для людей, звикших до континентального Kleingebäck.

Я бачу дві причини цього. По-перше, тісто для булочок досить незвичне, щось середнє між печивом і випічкою. Це набагато жорсткіше, ніж звичайне содове тісто. Тому я здогадуюсь, що для створення легкої текстури вона потребує додаткової потужності для просочення, на відміну від напіврідких тестів, які піднімаються без проблем. Плюс до цього, яєчні білки не допомагають, як це роблять деякі коржі (насправді в моєму рецепті вказані лише жовтки).

Другий момент - це ви вже згадали у питанні. Схоже, англійська традиція їсти булочки з вершками та варенням. Я спробував це з власними коронками, і комбінація була досить хорошою. Я не їжу багато варення, так як воно занадто солодке на мій смак, але спарювання з м'якими булочками було дуже приємно. Більш солодкий або багатший транспортний засіб зробив би всю справу надзвичайною.


Я би голосував за вас, якби міг. Здається розумно, що вам потрібно більше харчової соди, якщо в булочках немає яєць. Я спробую зробити свої власні з содою «Kleingebäck» і побачити, чи відрізняються вони за смаком.
Amelse Etomer
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.