Як зробити чай з бульбашками - "справжній" (без чаю) варіант? Чи є спосіб створити порошкоподібний ароматизатор?


8

Я поки що невдалий у відтворенні чайових чайок з кмерами або чаю з міхурами пастельного кольору, який можна знайти у багатьох маленьких кафе та стендах.

Конкретний вид міхура, який я хочу зробити, використовує наступне:

  • ароматизований цукровий порошок / вершки
  • лід
  • вода
  • перлини тапіоки в сиропі

Хтось може привести мене до правильного способу виготовлення ароматизованої пудри / вершків? Я НЕ шукаю жодних сортів зі свіжими фруктами, чаєм, медом чи будь-чим іншим. Це оригінальний різновид чайового чаю (очевидно, що немає справжнього чаю!) З Південно-Східної Азії, і я не можу його відтворити. Мої комбінації вершків, екстрактів і цукру поки що не вдалися, в результаті чого цукрова вода мало фактичного аромату. Я шукаю, що може бути місцем, де можна знайти фактичні порошки чи можливий склад використовуваних інгредієнтів. В результаті повинен вийти яскравий колір, більш кремовий, ніж водяниста текстура, і повноцінний аромат.

Фото чаю з бульбашками (яскраві кольори, змішані вручну, не запечатані машиною) можна знайти тут .

Існують способи замовити гігантські пакети ароматизованого порошку / вершків в Інтернеті, але я дійсно не хочу платити 15 доларів за фунт одного аромату, якщо зможу створити версію його самостійно. Будь-які ідеї?


Чи можете ви пояснити (у питанні), як ваші спроби провалилися? Що було з ними? Тут ми не робимо рецептів, але якщо ви можете описати конкретну проблему, тоді хтось може допомогти.
Ааронут

1
Певна річ. Я знаю, що ми не робимо рецептів, але сподіваюся, що хтось може знати місце, де можна придбати, макіяж фактичного інгредієнта чи щось, що призведе мене до правильної відповіді. Коли я спробував у минулому, мій напій недостатньо солодкий, він не має аромату, і він справді має смак, як взагалі нічого (крім смаку цукрового сиропу з перлового розчину). Справжні напої мають барвистий, молочний та вершковий вигляд та розпирають аромат, що змушує мене повірити, що головний інгредієнт - це дуже сильний аромат.
c3peat

1
Мої версії мають смак як цукрова вода замість чогось більш насиченого. Чи допомагає це? Я спробую опублікувати тут фотографію, якщо зможу знайти її.
c3peat

Так, це корисна інформація, і я б радив вам відредагувати своє запитання, щоб включити його (багато людей не читають коментарів).
Ааронут

Відповіді:


2

Ви можете спробувати знайти порошок в азіатському продуктовому магазині. Я часто зустрічаю секцію порошків, яка здається, що вони можуть бути орієнтовані більше на споживача, ніж на ресторан. Я щойно перевірив: це мішок на один фунт. Мені вдалося придбати лише одну сумку, але це було певний час тому, тому я не пригадую ціни. Відповідно до мішка, інгредієнти - це немолочні вершки, (будь-який аромат - у мене є полуниця та мигдаль) порошок, глюкоза та барвники. Хоча там сказано, що в ньому є глюкоза, ви все одно повинні додавати цукор відповідно до вказівок (і він, безумовно, потрібен).

Що стосується вершковості, то можна замість води спробувати молоко / соєве молоко / мигдальне молоко тощо. Коли колись я це робив, виявилося набагато краще таким. Вказівки вимагають додаткового немолочного вершкового крему, але рекомендована кількість здається недостатньою, тому наступну партію я тільки зробив із соєвим молоком (особливих причин для сої не надто регулярно: у мене просто немає регулярних на руці з одної сторони).


Я обов'язково спробую це, якщо тільки зможу знайти порошок! Я шукав її в багатьох азіатських продуктах, але так і не зміг її знайти. Це було на Східному узбережжі?
c3peat

1
Ноуп, південно-західний, у мегаазіатському супермаркеті. Вони мали всі запаси, включаючи дійсно широкі соломки для висмоктування тапіоки. Сподіваюся, ви зможете щось знайти. Цікаво, що все ж - використання порошку для полуничного молока теж непогано працює. Чайний порошок чайного бульбашки, який я купив, на смак майже схожий на міхур, тому я спробував це замість цього. З кулями тапіоки внизу насправді досить схоже. Що не надто дивно, враховуючи, очевидно, обмежені компоненти оригіналу. Єдиним недоліком є ​​те, що єдиний аромат - це полуниця! Без мигдалю, манго тощо ...
GeneratorHalf

2

Що стосується порошків: я з FL (східне узбережжя), і я знайшов його на азіатських ринках, хоча і не в багатьох ароматах, але ви можете отримати стійкі результати від інших порошкоподібних напоїв, знайдених у вашому супермаркеті. Я б запропонував полуницю або шоколад Nesquik, розчинна кава, або навіть тонкий порошок виходить в декількох смаках, або шоколад, карамель, полуниця, малина або інші ароматизовані сиропи, знайдені в проході пустелі, щоб змішатися з молоком / вершками і чаєм на ваш вибір. Ви також можете перевірити магазини з вітамінами та фітнесом або здоровою їжею для ароматизованих порошкових напоїв.

Крім того, оскільки це холодний напій, простий сироп буде змішуватися легше, ніж цукрові гранули. Простий рецепт сиропу робиться просто окропом, потім помішуючи цукром до його розчинення. Я вважаю за краще використовувати коричневий цукор для свого сиропу для перлів з тапіока. (Чорні перлини зроблені з коричневим цукром)

Традиційно чай з боби готували з чаю, вершків, підсолоджувачів з додаванням перлів. (Порада: Трави, такі як Ройбос, ви можете крутити назавжди, але чаю не слід пити більше 4 хв., Як це стає гіркою дегустацією). Зараз часто цілі напої з тапіоки виготовляються з порошків: ароматизовані порошки (таро, кокос, лічі, манго , полуничний, апельсиновий), з або без порошку зеленого або чорного чаю для основи, з цукром і порошкоподібною вершкою, струсити льодом, а потім залити перлами.

Підсумовуючи, для більшості чайних напоїв з бульбашками використовуйте чай, а не воду для змішування порошків. Не перестарайтеся з чаєм. Не готуйте перли. Для ваших пошуків я б сказав, що в магазинах вітамінної та здорової їжі найімовірніше є ваші ароматизовані порошки (я пропоную Vega Health Optimizer - Vanilla Chai дуже смачний). Насолоджуйтесь мандрівкою!


0

Якщо ви готові пройти шлях молекулярної гастрономії, тапіока мальтодекстрин перетворить майже будь-яку речовину на основі жиру в порошок. WillPowder продає дещо за 10 доларів / фунт або кілька доларів за унцію, і вони продають і на Amazon.

В іншому випадку я б сказав, що ви повинні мати можливість використовувати кавовий молочний вершкове масло або сухе молоко, щоб створити власну суміш. Додайте сухі ароматизатори за смаком, і рідини повинні мати можливість змішатись прямо.

Третім маршрутом буде використання сушильної машини або дуже повільне випаровування пічки / печі для виробництва власної сухої суміші.


Я кілька разів намагався вживати нежирне вершкове масло, сухе молоко, цукор та ароматизатори, але я навіть не близький до справжньої угоди. Я міг би спробувати більш науковий шлях, але сподіваюся, що хтось знає фактичні інгредієнти, які принаймні наблизяться. Я досить впевнений, що оригінальна формула дзвінків не вимагає високо унікальних інгредієнтів. Можливо, хтось знає місце, де можна замовити або на місцевому рівні (Північний Схід) придбати такі інгредієнти / порошки меншого обсягу.
c3peat

1
@ c3peat Мальтодекстрин не вважається "унікальним" інгредієнтом. Його зазвичай використовують у виробництві промислового харчування, тому дуже можливо, що порошок, який ви купуєте в магазині, має його.
румчо

0

Я не впевнений, чи потрібна вам допомога у створенні чаю з бульбашками, однак я дізнався, що для створення чаю з бульбашками ви використовуєте приблизно 1 ч. Ложку ароматизованого порошку для однієї порції (регулюється на ваш смак) і трохи води, приблизно 2 ст. ложки, для змішування порошку (рекомендується гаряча вода для кращого розщеплення порошку). Більшість людей використовують коктейльний шейкер, але оскільки у мене його немає, я використовую будь-яку закриту чашку як альтернативу для наступного кроку. Тепер, коли у вас є порошок, змішаний з водою, додайте також молоко та лід, ТОГО МІКС! Після цього ви наливаєте напій у чашку з перлами боба / тапіока, і все налаштовано.

Якби ви хотіли коктейльну версію, ви зробите її в блендері, використовуючи лід, молоко, воду та порошок.

Ви також можете додати додатковий інгредієнт, щоб діяти як підсолоджувач!

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.