Як виготовляється яблучний сироп?


4

Я вже пару тижнів роблю голландську випічку з яблук , і помітив, що яблучна начинка, яка розливається з тістечок, стає темно-коричневою, як яблучний сироп (або яблучне масло, яблучна паста або яблучний сир) Смак схожий , так само. Але текстура вимкнена.

Питання в тому, як зробити справжню партію яблучного сиропу? Яблуко, цукор і тепло протягом деякої кількості часу? Або потрібні якісь інші інгредієнти?


2
Якщо ви шукаєте стетоп, він настільки густіший за все, що більшість людей називали б сиропом ... він зазвичай густіший навіть від яблучного масла.
Джо

Так, я шукаю строп :)
BaffledCook

Відповіді:


2

Зізнаюся, я ніколи не намагався зробити штрип (яблучний чи іншим способом) самостійно ... але в дискусії на форумі щодо куріння голландської мови згадувалося, що є щось, що називається " яблучний сир ", який здається, що це може бути досить схожим, на основі про опис кінцевої консистенції та кількості використаного цукру.


1
яблучне масло або яблучний сир або яблучна паста, так багато назв для старої доброї «штриху».
BaffledCook

4

Коли я роблю яблучний сироп, я використовую яблука (2 нарізані, очищені від шкірки, нарізані та нарізані сердечками), цукор (1 / 2с) та дві столові ложки води. Все з’єднайте, дайте цукру розчинитися, а потім доведіть до кипіння. Нехай воно вариться 10 хвилин, поки яблука не стануть красивими і м’якими і сироп не загусне. Зазвичай я це роблю трохи довше, щоб бути на безпечній стороні. Я також виявив, що додавання трохи кориці дає це трохи додатково!


Звучить добре, але чи стає темно-коричневим чи чорним?
BaffledCook

Коли я це зробив, він стає темно-коричневим. Якого кольору він виходить при спробі?
AtlasRN

1
Я ніколи не пробував. Я помітив подібність із "stroop", як згадував @Joe. Строп дуже густий і дуже темний.
BaffledCook

Чим це відрізняється від яблучного соусу?
Yamikuronue

2

Яблука бурі, коли повітря потрапляє на м'якоть - якщо вони швидко готуються або тримаються подалі від повітря до готовності, вони не бурі. Лимонний сік може затримати підрум’янення. Готування без перемішування може призвести до зменшення коричневого забарвлення, оскільки верхній шар у горщику захищає масу від повітря.

Це може бути важко протистояти перемішуванню, але ви повинні пам’ятати, що перемішування також введе повітря.

Маючи багато речей, я мікрохвильові яблука в критому посуді, нарізаний великими шматками. Після цього вони можуть посидіти деякий час, перш ніж я обійдуся ними.


Я підозрюю, що причина, по якій BaffledCook запитала про те, як він стає коричневим, полягає в тому, що Stroop є коричневим ... він темніший за більшість ірисів, тому що вони киплять до тих пір, поки це не карамелізується. Якщо ви перейдете за посиланням "яблучний сироп" у запитанні, ви можете побачити хліб зі штрихом - штрип - це речі, що виглядають у патоці (але це не зовсім як патока ... можливо, коли прогрівається ... при кімнатній температурі, це більш розповсюджений, як варення)
Джо

2

Я інколи буду робити інший сорт яблучного сиропу, який більше нагадує кленовий сироп за консистенцією.

Процес починається з виготовлення яблучного соусу. Як тільки яблука закип'ятять і відправляють на пюре, я беру воду, яку вживали, проціджую великі частинки, а потім починаю кип'ятити її, поки з неї не вийму сироп на зразок консистенції. Мені майже ніколи не доводиться додавати нічого, щоб підсолодити його, але це буде дійсно залежати від суміші яблук, з якої ви почали.


Це звучить багатообіцяюче. Я спробую колись.
BaffledCook
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.