Переваги виноградної олії?


6

Нещодавно я помітив виноградну олію на Costco.

Я розглядав можливість переходу з масла Канола; чи є кулінарні переваги чи недоліки олії виноградної лози над канолою чи іншими кулінарними оліями?

Відповіді:


6

Висока температура диму з виноградних олій добре підходить для страв, таких як смажена малька, де інші олії можуть згоріти. Однак не настільки висока температура диму, як соняшникова олія. Канолова олія має відносно низьку температуру диму, що обмежить її застосування.

Крім того, олія виноградної лози має чистий аромат, де, як іноді, Канола має гіркий край. Інші олії матимуть свої смакові якості. Що ви використовуєте, частково є особистим смаком і частково залежить від того, що ви їсте.

Для смаження я б пішов на соняшник. Це не найдешевше, але і не дороге. Він надає приємний хрусткий вигляд більшості смажених продуктів. Якщо масло потрібно використовувати прохолодно, наприклад, заправку, оливкова олія буде моїм вибором, просто для аромату. Оскільки в оливковій олії, як у ріпаку, є дим із низьким рівнем диму, я б не смажив його. Для смаження на високій температурі, наприклад, обсмажування, Вашим виноградним насінням було б ідеально. Подивіться також на олія рисових висівок, яка має дуже високу температуру диму та чистий аромат. Ідеально підходить для смаження фрі.


Канолова олія з високим вмістом олеїну має досить високу температуру диму, десь 475 ° F / 245 ° C. Виноградне вино насправді нижче. У Вікіпедії є приємний стіл: en.wikipedia.org/wiki/Smoke_point
derobert

1
Канола з високим вмістом олеїну має високу температуру диму, але звичайна рафінована канола має низьку температуру диму лише 204 ° C. Таблиця вікіпедій не є вичерпною. У ньому перераховано лише один вид виноградної олії, але три види ріпаку. Рафіноване виноградне насіння курить при 216 ° C, як зазначено у wikipedia, але виноградне ** буде диміти при 251 ° C. На цій сторінці перераховано те, що wikipedia пропустила goodeatsfanpage.com/collectedinfo/oilsmokepoints.htm
Rincewind42

Ось, безумовно, одна з проблем, пов’язаних із виведенням димових точок з Інтернету, відповідей так багато. Було б добре мати кілька хороших, авторитетних джерел.
дероберт

Напевно, найкраще запитати у виробника про те, які бренди є у вашому регіоні, щоб отримати справжню кількість. Хоча точки диму є лише проблемою для смаження з високою температурою. Для нижчої температури готуйте їжу з перевагою смаку.
Rincewind42

1
Рафіновані олії завжди мають більш високу температуру диму, ніж нерафіновані. Посилання, яке ви даєте в коментарях, має серйозні проблеми; багато сторінок, на які він посилається, - 404, і жодна з них не є надійними джерелами. Я бачив цифру 485 ° F, яку цитують деякі виробники; однак більшість претендує лише на точку диму в 420 ° F, і це, безумовно, більш поширена цифра; Деякі з них навіть знижуються до 392 ° F. Крім того, цифра точки диму вводить в оману, оскільки олія виноградної лози переважно поліненасичена і, таким чином, більш схильна до окислення.
Ааронут

3

Переваги приготування: Олія виноградного насіння має досить високу температуру диму (і, таким чином, працює при більш високій температурі) та мінімальний аромат. Він працює при більш високій температурі, ніж оливкова або реп’яхова олія, і впливає на смак основи страви менше, ніж оливкова або горіхова олія. З цих причин виноградну олію підштовхнули кілька відомих кухарів, зокрема Чарлі Троттер.

Користь для здоров'я: ми спеціально не обговорюємо їх тут, за специфікацією.


1

Виноградна олія - ​​це поліненасичена олія, яка робить її нестійкою олією для приготування їжі, оскільки вона може мати високу точку куріння, як продається, але вона має низький рівень окислення, а це означає, що вона швидше пробігає. Найкраще вважати олії, такі як чиста оливкова олія, а не екстра діва, для варіння на фритюрі або фритюрі, оскільки вона має високу точку куріння і високий рівень окислення, тому що вона ненасичена.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.